Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
35 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

mrrrraaaaauuuuuu!!!!! (mimo, ze przewaznie zobywam sie na bardziej elokwentne wypowiedzi hehe)

Sapienti_Sat

nie podoba mi się. Dla mnie to taki młot...ale w GoT był niezły.

Sapienti_Sat

Skoro tak wszystkie drogie panie reagujecie na niego to jak ja bym grał zamiast tego aktora to byście non stop chodziły "wilgotne" :D

Ku_Oswieceniu

Dawaj zdjęcie.

Ku_Oswieceniu

chyba nie to też kwestia tej mrocznej osobowości i spojrzenia a jakbyś z takim chodził po ulicy to by cie musieli zamknąć...

Wiesz on trochę jak mroczny Tarzan , ja nie mówić , ja być męski

Sapienti_Sat

Nie musiałaś zakładać tematu, bo każdy ma w******e jajca na to.

starboy

czy ja wiem... zawsze to miło poznać dziwne tory myślowe innych ludzi

ANULKA870

Ale ja wiem, zresztą to nie jest forum na temat dziwnych rzeczy w czyjejś głowie.

starboy

po to są fora , by ludzie nie widziani przez nikogo mogli bez oporów wyrażać swoje mysli

ANULKA870

No dokładnie, w szczególności fora odnośnie filmów.

starboy

amen

ANULKA870

To był sarkazm.

Sapienti_Sat

Cóż za filozofie się wzięły na temat kobiet mężczyzn :D

1. Przekonanie mężczyzn na temat "rozwiązłych" kobiet i innych określeń typu "mat" biorą się z tego że zazwyczaj byli oni ranieni bądź przebywali w ciągłym towarzystwie kolesi którzy również zostali zranieni.
I potem się słyszy tylko jakie to one nie są, ona to musiała dostać awans bo dała komuś bo poleciała na kogoś bo ma KASĘ xD to się poniekąd zaczyna od tego że część i to nie taka duża jak wy to mówicie kobiet jest taka właśnie a zaczyna się to w szkołach kiedy to te najlepsze panienki ubóstwiacie dając im cukierki później tracicie głowy dla nich robicie wszystko, skamlecie pod drzwiami żeby was pani wpuściła ponownie, machacie ogonkami i tak w kółko a ta was może kopnąć kiedy chce bo i tak przylecicie z jęzorem wywalonym na wierzch. I tak oto te księżniczki wyrastają na takie że wyglądem wiele mogą od was wyciągnąć i wcale nie muszą pokazywać wam innych atutów.
Wasze żale również biorą się pewnie z tego bo brak wam pewności aby o jakąś kobietę zawalczyć a zaczyna się to od tego że rodzicie wam każą na filmach zasłaniać oczy podczas jakichś scen erotycznych (a przy rozlewie krwi nie :D:D xDDDDD) i wtedy lata wam uciekają nie wyrabiacie sobie w SOBIE umiejętności przybywania z dziewczynami a gdy lata wam uciekają nie potraficie się zdobyć aby jakąś ZDOBYĆ. Zaczynacie wchodzić na jakieś kamerki licząc że wasza "wybranka" zakocha się w was, napierniczacie kapucyny codziennie przez co tym bardziej tracicie popęd i chęci aby coś robić w tym kierunku, nagradzacie się za nic. Po czym narasta w was frustracja i wylewacie swoje złości i żale tu w internecie że kobiety są takie owakie i srakie.

2. Co do tego że kobiety lecą na mężczyzn zadbanych przy kasie oraz przystojnych .... Co w tym złego ?
Związki jak i relacje to zawsze jest wymiana emocji i innych aspektów życia.
Wyobrażasz sobie kobietę zadbaną przez którą ciężko Ci odwrócić wzrok ? Wyobraź sobie że na tym przystanku będzie siedział w obsranych butach i bluzie po bracie koleś gdzie jak się uśmiechnie to przedziały na zębach ma jak przejście dla pieszych....
Gdzie tu jest jakakolwiek wymiana ?
Co w tym przypadku jeśli mowa o wyglądzie ona daje mu a on jej ? Ona się codziennie stara aby się ładnie ubrać, wyszykować więc czemu on ma tego nie robić ?

Ja osobiście dbam o siebie na każdej płaszczyźnie czy to siłownia, książka czy to jakieś fajne emocje które nakręcają mnie do życia, Więc czemu ja nie mógłbym wymagać tego samego od drugiej osoby ?

Wygląd pokazuje nam jak spędzamy większość swojego czasu, odżywiając się, ćwicząc czy dbając o higienę i moim zdaniem jeśli się o siebie dba to można świetnie wyglądać i przez długie lata i przenosić to coś tą energią ciepłą i pozytywną na inne osoby i zarażać je tym samym.

Jeśli chodzi o finanse i status społeczny to takie pieprzenie dla mnie jest naprawdę godne pożałowania bo niestety mamy taki świat i trzeba sobie umieć radzić w nim i zamiast skamleć i narzekać i obwiniać rząd, innych ludzi, świat czy pogodę to trzeba wiedzieć że odpowiedzialność się ponosi tylko za siebie i za swoje czyny a nie liczyć na to że wam kaszka manna i cukierki spadną same z nieba czy ktoś wam je po prostu da i za was zrobi


3. Wymagania..... Tu też niestety z tego co widzę też większości gości wystarczy tylko dobre ciało i nic więcej.. Mi na przykład podoba się w kobietach pasja jak coś mają swojego takiego co potrafią mi opowiadać godzinami, oraz inteligencja, umiejętność zaskakiwania mnie, wieczny uśmiech oraz pozytywne nastawienie do świata.


Jeszcze machnę parę punktów potem.... może :D

Sapienti_Sat

Rozłożyłabyś nóżki i bawiła się mokrą cipką?

Sapienti_Sat

Jednak rozumiem argumenty zakompleksionych samców. Może jestem jednym z nich. Ale przypominam, że w trakcie nocy poślubnej Drogo brutalnie gwałci w pozycji od tyłu niepełnoletnią Daenerys. Ta książkowa miała bodaj 15 lat.

To ma być definicja 'męskości'?

Sądzę, że Drogo to element fantazji. Miło o nim pogadać i pomarzyć... ale w realu kogoś takiego nie chciałabyś znaleźć.

michal.2907

Jeśli czytałeś książkę, to wiesz, że żadnego gwałtu nie było i o to mam zresztą do scenarzysty i reżysera pretensje. To jest właśnie realizacja męskiej fantazji.
Po takim skonsumowaniu małżeństwa szybka i wielka miłość Dany do Drogo jest mało przekonująca.

Milo_Kot

Dany tylko się bała i spełniała swój obowiązek ze strachu przed bratem. Przynajmniej za pierwszym razem. Potem to się oczywiście zmieniało i zmienił się sam Drogo, a Dany chyba podświadomie stwierdziła, że lepszy Drogo niż Viserys. Ale początek to dla nastolatki było ciężkie przeżycie.

michal.2907

Ale przyznasz, że szkoda, że nie zrobili tej sceny zgodnie z duchem książki. Dla mnie to był zgrzyt.
Poza tym jeśli ktoś czasem coś przeczyta o aktorze, to też może mieć jakiś wpływ na postrzeganie odgrywanej przez niego postaci. Chociaż chyba częściej się zdarza, że aktor jest utożsamiany z rolą, a nie rolą z aktorem, niestety.
A sam Momoa jest znany z tego, że jest wesoły i lubi żartować. Do owej sceny na przykład przygotował się w ten sposób, że zamiast cielistego wdzianka założył sobie puchatą różową skarpetkę :D

Sapienti_Sat

dokładnie w punkt.

Sapienti_Sat

Ta zgraja napalonych nastolatek xD stawiam,że nie wiedziałybyście,co z takim facetem zrobić w sypialni.Takie krówki,które dużo muczą,a jak przyjdzie co do czego, to "NIE,JA NIE JESTEM TAKA"!!! lol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones