Jason Patric

Jason Patric Miller Jr.

7,2
4 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Patric

Najbardziej zapadl mi w pamiec w STRACONYCH CHLOPCACH i USPIONYCH...

punisher822_filmweb

podpisuję się pod tym... Straceni i Uśpieni

Olin86

W tych 2 filmach byl naprawde swietny ale STRACENI CHLOPCY to perelka i ZMIERZCHY i inne badziewia o mlodych wampirach nigdy mu nie dorownaja...

punisher822_filmweb

tak Straceni to perełka, przyjaciel mi odświeżył jakiś czas temu ten film, przyznam że muzyka bardzo dobra również, w ogóle film w klimacie :)

Olin86

Nie ukrywam ze jest mi smutno ze Jason Patrick nie zagral Jimma Morrisona w THE DOORS bo byl stworzony do tej roli. Wybrano Kilmera ale czasu nie cofniemy... Wiedzialas/es o tym ze Jason byl przymierzany do tej roli??? Jest nawet taki moment w STRACONYCH CHLOPCACH gdy w melinie wampirow jest plakat Morrisona z THE DOORS i chwile mamy ujecie Jasona na tle tego plakatu. To nie bylo przypadkowe. Kilmer nie pasowal wogle z wygladu a po 2 jego ekranowe cpanie i melanze wygladaly bardziej jak choroba psychiczna a nie efekt brania narkotykow.

punisher822_filmweb

W Speed 2 też

Olin86

Ja też, ale jeszcze w Speed 2 był OK

punisher822_filmweb

Straceni chłopcy , tak świetna rola i co za film ! Lata 90 te były super, uwielbiam filmy z tych czasów .

nathalie34

Natalko STRACENI CHLOPCY to nie lata 90-te a lata 80-te.

punisher822_filmweb

Myślałam że wczesne 90 , ups.

punisher822_filmweb

Incognito polecam

markin

Dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones