Jason Scott Lee

7,1
2 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Scott Lee

Dobry aktor,znany z rożnych filmów.Ja najbardziej lubie go we filmie "Smok:Historia Bruca Lee". No i też w Księdze Dżungli pasował, jak i też za ciemny charakter "Galaktyczny wojownik", obcięty na łyso i ta paskudna gęba, grał twardziela.

PIOTREK_27

Ma chłopak u mnie dużego plusa za rolę Bruce'a Lee w "Smok, historia Bruce'a Lee"

hito

Ja go najbardziej cenię za rolę w Rapa Nui i w Księdze Dżungli.

PIOTREK_27

ja bym go zjadła <mniam> jest bardzo dobrym aktorem:) uwielbiam go :D

PIOTREK_27

wczoraj oglądałam film Smok: historia Bruce Lee i zawsze myślałam, że aktor który grał Bruca był jego synem, a tu się okazuje, że jego syn nie żyje.

mrowka1504

Lee to nazwisko tak popularne w Chinach jak u nas Kowalski albo i bardziej. To że główny aktor miał tak na nazwisko wcale nie musi oznaczać jego pokrewieństwa z odtwarzaną postacią.
Choć trzeba przyznać że jest do niego bardzo podobny.

marcin261287

fakt i to też mnie zmyliło, nawet Jason Scott Lee jest do niego bardziej podobny niż jego własny syn.

PIOTREK_27

Dokładnie-niezapomniana rola...do filmu często powracam...niektóre fakty zmienione,ale często tak się zdarza....

Tamilina

Sword of Destiny gra negatywną postać film z tego roku więc dla jego fanów polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones