Jay Chou

Chieh-lun Chou

7,1
1 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Chou

Uwielbiam jego piosenki, a i w Initial D grał całkiem nieźle. Bardzo popularny w Azji, za to w Europie prawie nieznany.

Panda

Co do piosenek,to się zgadzam.Wspaniale śpiewa.Filmu jeszcze żadnego z nim nie oglądałam,ale mam zamiar,mam nadzieję,że warto:)

Nakashi

Od kilku dni posiadam dwupłytowe wydanie specjalne jego albumu November's Chopin.Oczywiście oryginał.Całość składa się z:
płyta CD z 12 piosenkami
płyta VCD z 3 teledyskami
kalendarz z artystycznymi zdjęciami piosenkarza,ale na rok 2006:)
Piosenki i teledyski bardzo mi się podobają-świetny artysta.

Robson

Fajnie,fajnie:) Też chcę taką płytę. Może niedługo sobie zamówię, ale to już nową, "Still Fantasy", bo nie ma to jak orginał:D

Nakashi

Ha,mam drugi album Jaya-YE HUI MEI.Niestety, nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia.HUI'owy to on co prawda nie jest,nawet można posłuchać,ale nie zapada w pamięć.Być może wystawię na Allegro.Do płyty dołączony jest obrazek piosenkarza z podstawką-można postawić na biurku.

Robson

Ja z albumu Ye Hui Mei lubię tylko 2 piosenki. Faktycznie za bardzo nie zachwyca, ale posłuchać zawsze można:)

Panda

może ktoś mi pomoże i napisze tytuł utworu Jay Chou z tego video: http://www.youtube.com/watch?v=7xvjFc-_9vs&feature=channel_page
urzekła mnie ta piosenka :)

użytkownik usunięty
judmar

jay chou - angel, o ile się nie mylę ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones