Jazz Raycole

Jazzmine Raycole Dillingham

5,8
497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jazz Raycole
milva17235

E...teraz się wylaszczyła. xd

za krótki <br/>za krótki <br/>

milva17235

Lepiej jakby została w My Wife and Kids. Było przynajmniej bardziej normalnie, a tak wymienili na laseczkę bonda. Typowa mentalność amerykańska - wszyscy musza być hollywoodzko "piękni".

ageusz

sama brzydal jesteś ; /

jak zmienili Claire na tą ładniejszą, to od razu głupsza się stała ;p

ageusz

Wymienili ją, ponieważ jej rodzice nie zgodzili się na to, żeby grała w 2 sezonie, gdzie miała być poruszana kwestia nastoletniej ciąży. Czytaj czasem ciekawostki, kretyn...

ageusz

nowa clair jest chociaz zabawna i robi smieszne miny/gagi. a za antyhollywoodzką piękność robi juz pani kyle;)

shop2

Jeśli od aktora oczekujesz tylko śmiesznych min, to wybacz, ale Twoja ignorancja mnie zadziwia. Stara Claire była bardziej naturalna i lepiej pasowała do serialu. Do nowej się już przyzwyczaiłam, ale jeśli Twoim zdaniem aktor do grania potrzebuje tylko ładnej buzi, to Ci szczerze współczuję.

booms

Stara nie pasowała do rodziny... nie wiem o co w ogole sie rozchodzi.. jakby z innej rodziny, że tak powiem bardziej ciemna, twarz była też jakby z innej familii... ta nowa idealnie pasowala i do tego przyjemniej się ogladało

booms

chyba ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem.. Twoja pokrętna logika mnie zadziwia ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones