Jean-Luc Bilodeau

7,3
908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Luc Bilodeau

Jean-Luc Bilodeau zagral wspaniale w serialu Kyle XY
Naprawde mi sie spodobal jako aktor

użytkownik usunięty
redbull_89

Hehe mi też ;) Fajniutki chłopaczek ;) Tyle, że ja jestem po pierwszym odcinku :D

Uwielbiam Go jako Josh'a;) .Naprawde dobrze wypadł w Kyle'u.Polecam w takim razie dalsze odcinki , serial naprawde wciaga:)

redbull_89

Josh hehe :) Jestem ciekawa czy Jean-Luc też jest taki krejzi w rzeczywistości :)

lovegood

Mozliwe ;))
Np. na jego stronie na myspace lub w wywiadach lub w "On the set" mozna sie troche o Nim dowiedziec;) Fajny , fajny :]

martey

On mnie najbardziej śmieszy w tym serialu xD Najbardziej go lubie.

Mitrosia

niom on jest siper:) taki śmieszny i w ogóle:P:P

redbull_89

O ile dobrze myślę, to Josh w 'Kyle XY' jest rówieśnikiem Kyle'a, lub rok od niego młodszy.

Josha gra 19latek, Kyle'a 27latek :)

W sumie, to aż dziwne, że do roli Josha wzięli aktora w wieku tej postaci, a nie dwudziesto/trzydziestokilkulatka, jak to producenci zwykli robić w serialach amerykańskich (90210, Gossip Girl, itd.) ;)

acwo

Niewykorzystany potencjał tak jak zresztą i większości aktorów z Kyle'a a szkoda bo co jak co ale aktorstwo w tym serialu stoi na wysokim poziomie. Matt Dallas może się gdzieś tam jeszcze przebiję jak dostanie rolę w jakimś dobrym filmie który stanie się popularny ale reszcie nie wróżę wielkiej kariery a gdyby tylko dano im szansę...

Joker_27

omg <333 widziałam go w Upiornej nocy halloween jaki on jest słodki aaa i w moim wieku *_* mmm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones