Jean-Michel Jarre

Jean-Michel Andre Jarre

7,8
66 ocen muzyki
powrót do forum osoby Jean-Michel Jarre

Co sądzicie o tym wydarzeniu. Napiszcie swoje opinie, a ja wam podaję stronę, gdzie o 20:00 tego dnia będzie można go obejrzeć na żywo:
http://www.itvp.pl/jarre

MegaTM

Wybieram się na jego koncert. Szczerze mówiąc, nie znałem wcześniej jego twórczości, choć to pewnie przez mój wiek... Gdańskie widowisko będzie ponoć bardzo spektakularne. Zresztą z tego jest znany jarre o ile sie nie myle. A dla jego muzyki - respect! Zapraszam na mój blog, będzie tam recenzja jego koncertu.

nePOSTO

Muzyki jego muzyki nie potrafię słuchać na co dzień, bo mi nie odpowiada... ale show jakie zrobił wczoraj w Gdańsku...ach! 15 ton fajerwerków...jeszcze mi w uszach piszczy.... lasery.... światła... 6000W.... ciarki przechodzące od pleców po nogi..... obok mnie Wałęsa... Olbrzymie telebimy.... 100 tys. ludzi doskonale się bawiących...... szkoda gadać..... w transmisji nie udało im się tego przekazać..........Najlepszy koncert na jakim byłem w życiu..

KYRTAPS

Jarre jak Jarre, po prostu grnialny i wspaniały:) Od dawna uwielbiam jego muzykę i uwielbiam jego jako muzyka. Fenomen sam w sobie:] A koncert jak każdy jego koncert niesamowity. Zwłaszcza ten nocny urok Stoczni:) Pozdro

Yokichi

Straszna bieda...Przynajmniej w tv, na żywo może było zupełnie inaczej...
Spodziewałem się czegoś lepszego,jestem zawiedziony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones