Jean-Paul Belmondo

8,1
3 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Paul Belmondo

to bylu lata 60-te no może 70-te.
Film z Belmondem tytułu nie pamiętam.Grał tam kompozytora...film może żadna rewelacja, ale podczas podrózy poprzez Stany trafia do klubu jazzowego i tam stara brzdka zniszczona Murzynka tnie takiego bluesa...że łeb odpada
jaki to film?

dr_Daeneka

witaj!film o ktory pytasz,w ktorym belmondo gra kompozytora podrozujacego po usa to:MEZCZYZNA,KTORY MI SIE PODOBA(1969) CLAUDE`A LELOUCHA.pozdrawiam.

adamvideo

a ja mam pytanie rowniez apropo Belmondo. keidys bardzo dawno temu ogladalam film i prawdopodobnie wlasnie on gral w nim glowna role a mianowicie pisarza ktory pisze jakas powiesc i film dzieje sie na 2 plaszczyznach -jego normalnym zyciu i tym powiesciowym. niejestem pewna czy Belmondo w nim gral ale tak mi sie wydaje.a niemoge zidentyfikowac wogole tego filmu.
role kobieca grala tam jakas dlugowlosa blondynka uroda podobna do U.Andress. moze ktos zczai o co chodzi ;p

netya

Le Magnifique


myślę że to ten film ;p

netya

To film z 1973 "Le Magnifique" (Reż.Philippe de Broca),tę rolę kobiecą grała Jacqueline Bisset;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones