Jeanne Goursaud

7,7
665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeanne Goursaud

żonę Arminiusza. Thusnelda była ofiarą przetargów i walk germańsko-germańskich i germańsko-rzymskich. Jej ociec, Segestes, to taki kolaborant, a mąż to taki germański ,,Konrad Wallenrod" (wychowywał i szkolił się u Rzymian, aby w odpowiedniej chwili rozbić ich doszczętnie w lesie Teutoburskim). Skończyła paradując z dzieckiem na triumfie Germanika w Rzymie, więc drażni przedstawienie jej w serialu jako dzikiej wojowniczki. Ona nie miała na nic wpływu. Aminiusz ją porwał, ojciec był zdrajcą, a skończyła w rzymskiej niewoli.
Ale gender rządzi.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Chcieli zrobić drugą Laghertę, ot co. Boże jacy Wy cebulacy macie ból dupy o pokazywanie silnych postaci żeńskich, no normalnie skandaliczne, jak tak może być?!

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie pokazali żadnych czarnoskórych barbarzyńców, więc się musiałeś Waćpan do fajnie napisanej i zagranej roli kobiecej przypierdzielić, nieprawdaż? Jakby był wątek gejowski - co było w Cesarstwie Rzymskim w porównaniu do czasów dzisiejszych normalne - to też by było biadolenie, że muszą wszędzie tych gejów wsadzać, co nie? Jaka cebula tu na tym forum się zrobiła i jak ja się cieszę, że wyjechałem z PL i nigdy już nie wracam.

Wulgarnie mówi się: gender panuje i jest ponad inne h...e. Więc mówić się nie powinno. To wy lewaki macie ból. Vide najnowsze rozporządzenia Akademii w jułesej.
https://www.filmweb.pl/serial/Barbarzy%C5%84cy-2020-861838/episode/1/discussion/ nareszcie,3195027https://www.filmweb.pl/serial/Barbarzy%C5%84cy-2020-861838/epis ode/1/discussion/nareszcie,3195027

Shadow_dawnego_ggggggg

Do tego wkradła się ideologia,co mnie bardzo zaintrygowało,obrony życia są wszelką cenę ( ideologia chrześcijańska co nie spotyka się często w serialach netflisia).

We wiosce był głód ,ludzie nie mieli co jeść i kiedyś normalnym bylo że dla dobra ogółu trzeba było wybrać najsłabszych i ich zabić by reszta mogła przeżyć.

Chłopak był niepełnosprawny ,wymagał opieki a serial kilka razy pokazywał że nie mieli nawet koz, bo wszystko musieli oddać Rzymianom

Historycznie powinni zabić tego chłopca ,bo i tak by z niego pożytku nie było.
Oczywiście mamy XXl wiek i nie można było dopuścić by taki los go spotkał. Chuj, zaryzykuj życie własnej matki dla uratowania chodzącego warzywa ,bo nie umiesz być posłuszna i żyć w społeczeństwie.

Wyjechałaś bo nie miał ci kto w Polsce lizać odbytu? Mam nadzieję, że znalazłeś swoje miejsce w postępowej zgniliźnie, gdzie przedstawiciele wszelkiej maści ras, ugniatają własne gówna w jelitach. I pamiętaj, że cebula jest bardzo zdrowa - antypolski gównojadzie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Też mnie to razi że jest bardziej wojownicza i męska niż 99% aktorów tam grających ( w tamtych czasach jakby podniosła choćby głos na ojca to by została wysmagana batami,co dopiero zamach na własną matkę) ale to taki kompromis z netflisiem. Nie wpuścili na plan murzynów i nie zrobili czarnego cezara , to musieli iść na ustępstwa i zrobić dobrze feministkom,żeby pokazać jakie to kiedyś niemieckie kobiety były zajebiste.
Najbardziej mnie rozbawiła ta akcja jak z tym wojownikiem byli w obozie innego klanu ,ci chcieli ich już zadźgać a ta powiedziała STOP,rozłożyła ręce i wszyscy wojownicy jej posłuchali xd i to DWA RAZY w ciągu tej sceny miało miejsce xd
Normalnie zostalaby związana i mieliby uciechę z jej jędrnych ud. Taka była historia i tak należało to napisać by postacie zachowywały się i mówiły zbliżenie do tego co obowiązywało kiedyś.

Stroje są zajebiste,Polak był w sztabie doradczym i pomagał z ubiorem.
To samo scenografia czy zdjęcia,też fajne.

Ale na Boga,jak pokazują kobietę która nie słucha się ojca I śmie kwestionować rozkazy wydawane przez przywódcę klanu,zachowując się przy tym jakby chciała ich ukarać rozkapryszona mina mówiąca że więcej nie zaprosił ich na prywatke,to śmiech mnie bral.

dremel_91

Przecież wiadomo dlaczego wojownicy się jej posłuchali. Ponieważ wierzyli, że potrafi przewidywać przyszłość.

dremel_91

Chłopie, oglądaj na drugi raz uważnie, to nie będziesz takich bredni wypisywał. Nie słuchali się jej, dlatego, że na nich głośno krzyczała, tylko dlatego, że od początku upozorowano wszystko tak, że przywódcy innych klanów myśleli, iż jest ona wiedźmą (czy tam inną czarownicą, w jakie wtedy wierzono) i tym samym jest związana z bogami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones