Jee-woon Kim

7,6
407 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jee-woon Kim

ogladaliscie filmy tego pana moze? naczytalem sie, ze sa niezle, szczegolnie Slodko-gorzkie zycie.

tadek0123

ja ogladalem ostatnio slodko-gorzkie zycie, genialne. szukam poprzednich dziel tego rezysera, ale chyba sa niedostepne w polsce niestety ;/

tadek0123

Ja widziałem 'Bittersweet life','Opowieść o dwóch siostrach' i krótkometrażówkę 'Memories',mam też 'Quiet family',ale jeszcze nie obejrzałem.Jak dotąd mogę powiedzieć,że jego filmy nie są niezłe,są wyśmienite,zwłaszcza 'Dwie siostry'- genialny horror psychologiczny.Ji-woon już w tej chwili jest dla mnie jednym z najciekawszych współczesnych filmowców,szkoda,że prawie nie znanym w naszym pięknym kraju.

tadek0123

Ja oglądałem tylko "Opowieść o dwóch siostrach" i musze przyznać że jestem bardzo zadowolony, ambitny filmik z troszeczke zakręconą łamigówką do rozwiąznia. Z chęcią obejrzałbym inne jego dzieła ale niemoge coś napotkać ;/

Timaxiu

"Dobry, zły i zakręcony" tego reżysera będzie w kinie od przyszłego tygodnia. To tak dla zainteresowanych.

tadek0123

Ja oglądałam ''Opowieść o dwóch siostrach''. Film niesamowity, niepowtarzalny i zaskakujący. Zamierzam obejrzeć też ''Dobry, zły i zakręcony'' oraz ''Słodko-gorzkie życie'' ;)

tadek0123

Widziałam "Opowieść o dwóch siostrach" już kilka razy i ciągle uwielbiam ten film tak samo. Właśnie skończyłam oglądać "I saw the devil" i również mi się podobało, polecam ;)

tadek0123

Koleś to geniusz, bitterweet life i i saw the devil definitywnie wyprzedzaja produkcje z usa o lata swietlne

tadek0123

Akmareul boatda 8/10 KOZAK!

tadek0123

więc obejrzyj sobie- Ujrzałem diabła- i wszystko będzie jasne -genialny film ,scenariusz aktorstwo ,fim jest jednym z brutalniejszych obrazów ale pozycja obowiązkowa .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones