Jenna Dewan

Jenna Lee Dewan

7,6
3 429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenna Dewan

Przyznaje się że po raz pierwszy widzę tę osobę. Może ktoś mi wytłumaczyć jakim cudem ma ona taką wysoką ocenę??

moscu

Co za żałosne pytanie... ma taką ocenę bo jest dobrą aktorką

Diretto

Twoja wiedza mnie olśniewa o wielka Wyrocznio.

moscu

Przecież to świetna aktorka. To, że jej nie znasz wcale nie oznacza, że powinna mieć niską ocenę. Zresztą co ty możesz wiedzieć o aktorstwie, skoro nie oglądając z nią żadnego filmu z góry zakładasz, że nie jest dobrą aktorką? Czasem zanim się coś napisze powinno się pomyśleć.

_Ina_

Tak się składa, że właśnie obejrzałem z nią 3 filmy i tylko się utwierdzam w przekonaniu, że jej gra aktorska dupy nie urywa. Wiesz, świetny/a to może być Daniel Day-Lewis czy Meryl Streep. Chyba przeceniasz umiejętności tej aktorki. Pozdro

moscu

Porównywać młodą aktorkę, która wciąż uczy się fachu, do - ośmielę się tak nazwać - królowej kina - Meryl Streep... Nieporozumienie :/ To tak, jak porównywać tancerza, który był na kilku zajęciach z zawodowym, wieloletnim tancerzem.

moscu

Olejcie tego prowokatora.... :)

moscu

Nie ma sensu tłumaczyć fanboyom. Oni dają oceny na zasadzie "jak bardzo kogoś lubię", lub za rolę którą lubią, nie zdolności aktorskie. Porównajmy takie panie, które głównie są brane pod względem wyglądu do takiej Meryl Streep. I gdzie tu logika? Żen.
matio14 - moscu właśnie chodzi o to, że skoro ma taką wysoką ocenę to pewnie ludzie uznają, że gra na nieco gorszym tylko poziomie co pani Streep :D

moscu

fanki step upów zawyzyły ocene

moscu

Bo Internet "należy" do wybitnych jednostek, które uważają, że:
- wokalistą wszech czasów jest Justin Bieber, a kapelą Guns N' Roses (i Bob Dylan ukradł im "Knockin' on Heaven's Door")
- najlepszym kawałkiem Metalliki jest "Whiskey in the Jar"
- Nirvana powinna przyjechać do Polski
- Robert De Niro to aktor, który grał w "Poznaj moich rodziców"
- Michael Jackson bezczelnie kopiuje taniec Justina Biebera
- dzień bez wrzucenia do sieci zdjęcia kotka jest dniem straconym
- Paktofonika rządzi!
- Albert Finney jest prawie tak dobrym aktorem jak Channing Tatum
- Lubię to!
- no i Justin Bieber... cokolwiek

baldrick

Nie sposób się nie zgodzić, choć do Gunsów nic nie mam i uważam, że Slash swoim riffem z Sweet Child of Mine, Axl za November Rain, zasłużyli sobie na troszkę więcej szacunku. A wspomniany przez Ciebie utwór lubię zarówno w wykonaniu oryginalnym, jak i cover Gunsów.

Caballero3

Sam słuchałem Gunsów (wolę "Civil War"). Dobry, ekonomiczny zespół, bo na jednej podwójnej płycie jest niemal wszystko co warto posłuchać. Jestem jednak przekonany, że obecna popularność zespołu to głównie wrzucanie do sieci logo (zdjęć) zespołu. I najgorsze, że 90% z nich zawiera tylko jeden tytuł "Welcome to the Jungle".

użytkownik usunięty
baldrick

Świetne podsumowanie :)

Nawiasem mówiąc, kapelą wszech czasów jest dla mnie Queen. Briana May'a cenię sobie znacznie wyżej niż Santanę czy Jimmy'ego.

Brian - słusznie. W moim nawiasie nie zmieści się jedna kapela.

baldrick

Ha ha, rozwaliłeś :-D

baldrick

Lubie to !! ^^

użytkownik usunięty
baldrick

genialna wypowiedź, oj nie wspomniałeś nic o Miley Cyrus, Gangnam Style i obcisłych męskich spodniach, uważanych za szczyt męstwa !
:-D

baldrick

nie wiem co masz do Justina Biebera.. może źle śpiewa? Rozwija się, wydaje płytki i jest sweet-fajny!

baldrick

Całkowity respect ode mnie, grzechem byłoby się nie zgodzić! :)

moscu

Bo jest ładna?

moscu

piersi, tyłek, twarz itd :-)

użytkownik usunięty
moscu

no właśnie też miałam pisać, że ma taką dobrą ocenę, bo się podoba facetom ;p a grą aktorską specjalnie się nie wyróżnia, ale nie jest też do końca beznadziejna, tak jak powiedzmy panna Stewart

moscu

Wysoka ocena-zapewne za wygląd i za film "Step Up" (jeszcze nie obejrzałam więc nie oceniam)...wygląd,taniec....ok,ale jako aktorka..."apokalipsa" :-(

moscu

Mam ten sam problem. Na Filmwebie mam ocenionych ponad 1400 filmów - ją widziałam w jednym, a jej nazwisko nic mi nie mówiło. Skoro ona jest "dobrą aktorką" i jest na 133 miejscu w rankingu, to dlaczego w pierwszej setce nie ma takich ikon kina jak Elizabeth Taylor, Sophia Loren czy Grace Kelly?

użytkownik usunięty
moscu

Dokładnie, mam takie same zdanie jak autor postu.
ZA CO ma tak wysoką ocenę?

Za grę? - Nic ciekawego
Wygląd? - Jw.

...

moscu

Ona jest po prostu dobrą aktorką niższej półki

zaza237

jest dobrą tancerką a aktorką taką sobie no i tez jest ładna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones