Jenna Dewan

Jenna Lee Dewan

7,6
3 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenna Dewan

ale to wylacznie moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac:)

gosik_z

i nie będziemy sie z tym zgadzac . jest ładna pięknie tańczy i swietnie gra:P zazdrościszs jej????

zosiaczek_2

tak, ja się z Tobą zgodzę gosik z. w jednym filmie zagrała i już wielka gwiazda.

zosiaczek_2

co za odpowiedz ! a nawet jeśli jej zazdrości to co ! Sama jej zazdroszczę bo ładnie tańczy i robi karierę a grac nie umie to jest czego zazdrościć bo ładna specjalnie tez nie jest , ale to moja opina i tak jak napisała gosik nie musicie sie z tym zgadzać tylko nie piszcie komentarzy w stylu 5latka , bo to forum i sie dyskutuje i może dzięki dyskusji dało by was sie kogoś przekonać ze ona jest coś warta jako aktorka . a tak udowadniacie tylko ze cenią ja osoby które sama nie mają nic do powiedzenia mądrego

Bene

co za konstruktywna wypowiedź -_-' jedyna osoba dzięki której ta dyskusja trzyma się na poziomie to Redd.

Co do Jenny - nie wypowiadam się na temat jej zdolności aktorskich, bo widziałam tylko Step Up (zresztą film podobał mi się w swojej klasie:)). Umiejętności tanecznych też nie ocenie, gdyż nie znam się na tym, chociaż jeśli zawędrowała tak daleko to niezła musi być :P a co do urody... o gustach się nie dyskutuje! ...co nie oznacza że nie można wyrazić swojej opinii ;) uważam, że owszem, jest ładna, chociaż ma specyficzną, 'agresywną' urodę; trochę przypomina mi Michelle Rodriquez, zwłaszcza usta, uśmiech. A wdając się w całkiem babskie gadanie to powiem że zazdroszczę jej figury ;PPP

gosik_z

Zgodzę się z tobą gosik z . Słaba aktorka doceniana tylko przez tzw. " masowców " . A propos to wstyd dla FW że tak kiepska " gwiazdeczka " jak Dewan zajmuje miejsce w setce, a tak wybitny aktor jak Gregory Peck jeszcze nie jest na TOP 100 ( 5 głosów mu brakuje aby tam się znalazł :) )

gosik_z

Każdy jakoś zaczynał, a to że ma mało filmów na swoim koncie, nie znaczy że jest kiepską aktorką. Dla mnie jest świetną aktorką, która umie wspaniale tańczyć i robi to co uwielbia.
(Gregory Peck ma chyba autyzm, i on do TOP 100 ?? to chyba jakiś żart !!!)

gosik_z

ona jest wspaniała, a z was są żałosne pokraki. Jak się nie podoba, to jazda stąd.

kamuii

Dla takich pseudo kinomanów jak kamuii każdy aktor który znany jest dzięki własnym umiejętnościom, a nie z występów w komercyjnym, prostackim show dla ciemnych mas ma autyzm. A wypowiedź w stylu ?Jak się nie podoba, to jazda stąd? świadczy o poziomie intelektualnym kamuii (w tym przypadku bardzo niskim, bo nawet nie wie co to znaczy forum ).

redd_3

Taaaaaaaaa, będzie mnie oceniał wielki krytyk za piątkę.
Dziewczyna stara się jak może, żeby dać coś z siebie i to trzeba docenić. A to, że umie wspaniale tańczyć, to nie jest jest własna umiejętność, że niby komuś ukradła? O proszę!!! Ale skoro nie jest sławna i bogata, to niby wszyscy tacy jak redd mogą ją gnoić? Sam się zastanów co piszesz........

kamuii

Chodziło mi o elementy gry aktorskiej takie jak mimika czy gestykulacja, w których Dewan wypada wg mnie blado. Jeżeli potrafi tylko świetnie tańczyć, a b. słabo gra to jest moim zdaniem tancerką filmową . A co do " sławy i bogactwa " nie zrozumiałaś mojej wcześniejszej wypowiedzi. Nie interesuje mnie ile ona zarabia, ja tylko wyraziłem swój pogląd na temat jej aktorstwa .Pogódź się z tym, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, bo każdy ma prawo do własnego poglądu .

redd_3

Alez ja Cie doskonale rozumiem, moze troche mnie wcześniej poniosło xD
Według mnie ona potrafi naprawdę wspaniale zagrać, tylko jeszcze nie dostała roli w której mogłaby rozwinąć skrzydła (chociaż była całkiem niezła w "Step Up" ) Wiem, że za niedługo powinien pojawić się nowy film z nią i z Christianem Slaterem, może wtedy pokaże na co ją stać.

gosik_z

zazdrościcie jej bo ładnie tańczy... ile osób na świecie ładnie tańczy... cała masa osób świetnie tańczy, ona nie jest żadną świetną aktorką... nie jest zła ,ale też świetna nie. można tak mówić, nie zazdroszcząc jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones