Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Trzecią oktawą dysponuje 99% obecnych artystów scenicznych.Maria Carey ma ponoć cztery, Whitney Houston ( zdania są podzielone) potrafiła dać usłyszeć 5 oktaw. Stąd moje pytanie, ale odnośnikiem niech będzie skala głosu jak powyżej.Jennifer Carpenter, jako aktorka, na ile zasługuje?

Luxman

ales bzdur napłodził w jednym poście!

Luxman

Odstaw palenie kleju

Luxman

Tak tylko Jennifer Carpenter nie jest piosenkarką ,nie widzę związku by cokolwiek tu porównywać.

Luxman

Mariah Carey ma 5 oktaw.

Luxman

MC - 5 Oktaw, WH - niecałe 4

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luxman

hahahahhahahahahhahahahha no trzymajcie mnie i klękajcie narody. Stary, na sympatia.pl sobie wejdź i tam takie coś pisz, a nie tutaj. Boże widzisz i nie grzmisz...
Właśnie oglądam Egzorcyzmy Emili i na pewno będę je oglądał w świetnym humorze. (i to nie był sarkazm) hahahhaa

Luxman

uśmiechnąłem się, śmieszna wypowiedź :D
osobiście mnie ta aktora lekko irytuje, jest strasznie specyficzna, ostatnio oglądałem the factory z jej udziałem i tam mnie wkurzała, ale to bardziej dlatego ze film po nawet fajnym początku potem jest słaby

Luxman

nie pij Kolego tyle i nie siedź przed kompem tylko wyrusz na łowy :)
a gdyby był konkurs na najfajnieszy post, to byłbyś pretendentem do nagródy głównej.

Unibet_78

Mariah Carey - 4 oktawy a Whetney Huston - 5 oktaw i nie podlega to dyskusji...

Luxman

Tak się uśmiałem, że się prawie zadławiłem! :D
Szacun, no trzeba mieć łeb, by coś takiego wymyślić!

Luxman

Maria Carey ma podobno 4 oktawy
Whitney 5
Demi Lovato ma 4 oktawy, według wikipedii ale sie nie dziwie bo głos ma bardzo dobry :)

Luxman

Mike Patton ma 6 oktaw i jeden półton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones