Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

idealnie pasowała do swojej roli, zagrała Deb obłędnie dobrze. Na początku serialu strasznie
mnie irytowała, ale z kolejnymi sezonami było już tylko lepiej :) Jen to niesamowita osobowość,
strasznie wiarygodnie gra. Co do urody to faktycznie - raz wygląda pięknie, raz bardzo źle. Nie
zapomne odcinka jak po pijaku wjechała w słup ;) i zaczęła się śmiąć.. ooo fu*k!!! haha :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
majk90

UWAGA NIE CZYTAC PAJAC NA GÓRZE SPOILERUJE.

Wielkie dzięki za zepsucie mi 8 sezonu :)!!

Madi_4

Uwielbiałam ja jako Deb!

Madi_4

Dokładnie, pierwsze sezony oglądałem patrząc na nią z obojętnością, by z każdym kolejnym obserwować jej zmianę, a po obejrzeniu serialu zatęsknić za nią :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hommie

Kurcze, nauczcie się, żeby w komentarzach nieoznaczonych nie spoilować zakończenia filmu czy tym bardziej całego serialu... Jedyne co bardziej mógłbyś zespoilować to informacja o tym, co się z Dexterem stało. Ktoś nieświadom przeczyta Twój nieprzemyślany komentarz i się wku...rzy.
Jeszcze tym bardziej, że widzisz, że jakaś tępa dzida na górze została zablokowana za spoiler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones