Jennifer LawrenceIII

Jennifer Shrader Lawrence

8,2
95 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lawrence

Już wypłynęło dlaczego miała tyle nominacji do Oscara ,
jak widać wysyłanie nagich fot jemu i może coś więcej się opłaciło
Oscar , 4 nominacje a teraz jak spr wyszła na jaw , nominacja ale do złotej maliny

lovvelas

Gdzie wypłynęło? Przeszukałam internet w języku angielskim i nic nie widzę. Nie cenie jej specjalnie jako aktorki, ale rzucanie oskarżeń tylko dlatego, ze ten knur byl producentem jej kilku filmow jest słabe. Ona mi akurat nie wyglada na taka, ktora by na to poszla. A on poza tym, ze lubi ladne kobiety, jeszcze bardziej lubi zarabiac kase, a Jennifer była w pewnym momencie kura znosząca złote jajka.

alicjadsd

Dałaś się złapać w sidła trolla. Tacy jak on zakładaja tematy z takimi pierdołami tutaj regularnie. Wystarczy nie odpisywać.

EMPEGERO

Zaraz tam dałaś sie złapać. Ktos pisze nieprawdę, trzeba ja zdementować i tyle.

alicjadsd

Za oceanem dużo się o tym pisze i mówi , uwierz ona takim niewiniątkiem nie jest ,
i sama wspominała coś o " molestowaniu " ale te jej molestowanie było niezłym układem ,
a jak sprawa wyszła to zmieniła taktykę i stwierdziła , że to " było molestowanie "
nie chce mi się rozwodzić w temacie ale w USA duża część wie jak ona zrobiła karierę .
A czy wierzysz czy nie to Twoja sprawa .

lovvelas

Też jestem za oceanem i aboslutnie nie mogę znaleźć niczego, co by potwerdzało Twoje słowa. Proszę o źródło! Nie to, że ją uwielbiam i bronię, ale jestem ciekawa.

alicjadsd

Jennifer ma z głowa coś nie tak nadęta paniusia która zrobiła kariere w hoolyywood tyłkiem, teraz gwiazde struga

alicjadsd

Jak to idzie w kuluarach " Od dawna ma opinię k*rwy w tej branży. "
wiele jest takich opinii ,oskarżeń , śmieszy mnie tylko wiara jej wyznawców , że
ona serio zawładnęła kinem swoim talentem , masa zdolniejszych aktorek czekała 30 czy 20 lat na 1 nominację do Oscara a ona za przeciętną rolę zdobyła nominację za " Do szpiku kości " do tego inne nominację , a prawda jest taka jak z Weinsteinem
niby każdy coś plotkował , wiedział ale teraz wyszło na jaw jego wkład w kariery aktorek i niebawem wyjdzie prawda o Jennifer .
Już się wali grunt pod nogami , krytycy już inaczej oceniają jej grę ,
nominacja do maliny , mieszane recenzje za " Czerwoną jaskółkę "
i głośniejsze oskarżenia o jej początkach kariery ,
zwłaszcza silnym układzie z Weinsteinem ale fani nadal wierzą ,
że zdobyła to wszystko " talentem "
i większość osób wie jaki to był talent .

lovvelas

Przecież jej nagie zdjęcia są dostępne w sieci nawet.

lovvelas

Haha tak, Meryl Streep może też? kobiety faktycznie muszą wysyłać nagie zdjęcia, tylko tak coś osiągną? wracaj do ciemnogrodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones