Jeremy Clarkson

Jeremy Charles Robert Clarkson

9,6
2 267 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jeremy Clarkson

Może wydam wam się dziwna, ale przepadam za ich programem.
Może nie znam się na autach, ale ten porgram nie jest tylko dla osób, znających się i specjalizujących w autach. Może go oglądać, każdy gdyż jest bardzo śmieszny, i dominuje tam świetne brytyjskie poczucie humoru! Polecam każdemu!

misia847

Zgadzam się z Tobą:), ja mam 15 lat i też lubie ten program!

misia847

Tak ja też w tym roku będę miała czternaście lat i też jak wy jestem dziewczynś i oglądam Top Gear.Może się skontaktujemy? Moje GG 240045.

Aggye

A ja jestem facetem, mam 16 lat i kocham ten program:) prawie każda seria jest niesamowita.
P.S Czy ktoś może wie gdzie można ściągnąć 3 serię po polsku? Byłbym bardzo wdzięczny:)

paciek

Niestety, ani pierwsza, ani trzecia seria nie jest przetłumaczona. Napisów też nie ma :/

Santino

szkoda:/ ale po angielsku też spokojnie da się oglądać:)

paciek

To co niektórzy mówią na sieci, że nie było 1 i 3 serii w wersji polskiej to nieprawda.
Była jak TVN Turbo startował i leciała kilka razy po polsku, ale niestety jakiś baran z TVN Turbo nie wiem zniszczył czy schował te nagrania bo na sieci nie można ich znaleźć. Ale powiadam Wam 1 i 3 seria były w polskiej wersji

Aggye

Nie musimy się kontaktować:) Przepraszam za to szaleństwo i podanie GG na forum, gdzie powinniśmy wymieniać się opiniami, a nie zawierać znajomości.

misia847

A jako 26 latka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones