Jeremy Clarkson

Jeremy Charles Robert Clarkson

9,6
2 257 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jeremy Clarkson

http://www.topgear.com.pl/oficjalny-komunikat-bbc-sprawie-clarksona-topgear,aktu alnosci,artykuly,5621#fp=tg

Ciekawe jakby Hammond czy James został wywalony to też zrobili by takie "show". (Chodzi tu o fanów Top Gear)

gabris7

Incydent? Wiem, że mogę to sobie wygoglować, ale mógłyś mi krótko opisać o co chodzi?

crazy_race

Jeremy pobił producenta. Został zawieszony a teraz już całkiem go zwolnili. Nawet ze strony Top Gear zniknęły twarze Richarda, Jamesa i Clarksona, został tylko Stig.

gabris7

Pobicie producenta....hahah.....Clarkson zapadł na typową dla ludzi z show-biznesu chorobę. Zaczęło mu się wydawać, że mówić i robić co chce, że jest taka przysłowiową świętą krową.....I w końcu się przeliczył. Bardzo dobrze, że go ukarali.

christinearron

Wiem, Jeremy źle zrobił, a w dupie to mu się już dawno temu poprzewracało. Ale ucierpiała na tym cała reszta ekipy. ( i ich najbardziej mi szkoda, a fanów to nawet nie liczę) Teraz będą nowi prowadzący i prawdopodobnie nawet nowe studio! :,(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones