Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

autograf

użytkownik usunięty

Chciałabym napisać do tego aktora, ale nie wiem na jaki adres? Pisał ktoś do niego?

użytkownik usunięty

Sądzę, że to się może przydać :) http://www.jeremyirons.org/writing_to_jeremy.htm

użytkownik usunięty

oo. już kiedyś znalazłam ten adres, czyli jest prawdopodobne, że jest prawdziwy:D

i myslisz,że go ci odeśle-chyba śnisz myslisz ze on ma czas zajmować sie takimi pierdołami!!!

slawek1988

A może ktoś jednak otrzymał odpowiedź? A ktoś próbował?

Bo po co byłby ten adres na stronie?

slawek1988

siedzi caly dzien i pisze tylko :D no mozna wyslac prosbe plus 25 funtow i dostac wydrukowana kartke...

użytkownik usunięty
cisu668

jak już kiedyś gdzieś pisałam, szczerze wątpie w to, że Jeremy czyta listy i podpisuje osobiście zdjęcia, ale i tak wyślę do niego list, bo może akurat mój będzie tym szczęśliwym, a tak nawiasem to jeżeli ktoś inny podpisałby mi te zdjęcia, a ja tego nie będę potrafiła potwierdzić lub obalić- będę naiwnie wierzyć, że podpisał to Irons.
A tak poza tym to jest kilka znanych osób, które podpisują osobiście zdjęcia. Np. Danzel.Może nie jest tak sławny, ale cieszy się w Polsce dobrą sławą. Miałam okazję być na jego koncercie i otrzymać osobiście autograf. I powiem wam, że jest identyczny jak ten ze zdjęcia. Więc uważam, że warto wierzyć.

Porównywać Danzela z Ironsem-to już szczyt.Danzel to miernota a Irons aktor najwyzszej pólki znzny na całym świecie i doceniany!!!!A jesli chodzi o autograf to bez urazy,ale on nie ma czasu zajmować się takimi "pierdołami".

użytkownik usunięty
slawek1988

Dobra, nie o to mi chodziło. Jeśli już musisz mieć inne porównanie niż z anzelem, to powiem, że Alan Rickman też podpisuje osobiście zdjęcia i jest świetnym aktorem, znanym i docenianym.
Spoko, nie chowam urazy, bo każdy ma prawo mieć własne zdanie. I powiem ci, że szanuje twoją rację, chociaż i tak będę się trzymała swojej. Prawda i tak pewnie leży pośrodku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones