Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

widzę, że bedę tu jedną z niewielu antyfanek Jeremy'ego. No ale niestety nie przepadam za tym aktorem, wydaje mi sie taki sztuczny i pospility jakich wielu. A ja u aktorów cenię oryginalonść, muszą posiadać cechy dzieki którym bede mogla odróznić go od innych (nie chodzi o wygląd) a tak niestety nie jest bo on nie ma w sobie nic nadzwyczajnego. Lolita- to był pierwszy film który widziałam z tym aktorem i chyba przede wszystkim on zniechęcił mnie do niego. pozdr dla wszystkich fanów i antyfanów Jeremy'ego

leeloo_5

ma bardzo charakterystyczny głos i akcent.
zakochałam się w tym aktorze po obejrzeniu "domu dusz", polecam Ci ten film.

bree_2

Tak, tak. Głos Jeremy'ego jest niesamowity. Jak dla mnie Irons jest świetnym aktorem, charakterystycznym... Ostatnio jednak pogrywał w słabszych filmach, być może dlatego za nim nie przepadasz. Radzę obejrzeć kilka lepszych filmów z nim, a może zmienisz zdanie. Pozdrawiam!

leeloo_5

Moim zdaniem jest charakterystycznym aktorem ale też zniechęciłam się ogl Lolitę(to też był moj 1 film jaki ogl z jego udziałem)Teraz akurat oglądam film z jego udziałem ptDzika kaczka ,czy jakoś tak.
A tak wogóle to co wy widzicie w jego głosie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones