Jerry FerraraI

Jerry Charles Ferrara

6,8
1 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerry Ferrara

jak wyzej
troche mi przypomina samego siebie :) za to go lubie

NightDevil

co tu dużo gadać, Turtle jest zajebisty !

Pauleta

w ostatnim sezonie wygląda najlepiej ze wszystkich bohaterów ;)

mallutka

chodziło mi o to, że w ostatnim sezonie zauważalnie stracił na wadze, przestał być kuleczką...

NightDevil

chyba różne seriale oglądaliśmy bo wg mnie ta postać i ten aktor to jakaś pomyłka i kpina w biały dzień. Gość nie dość że jest paskudny (mały i gruby) to w serialu wygląda żałośnie - gość pod 30kę ubierający się jak dzieciak (czapka, koszula i spodnie a la skate) do tego gra jakby był cały czas w napięciu - ten uśmiech jest po prostu żałosny o ile to w ogóle jest uśmiech , raczej reakcja na włożenie kija w odbyt, ogólnie postać irytująca, bez wyrazu, mdła i bez jaja,podobnie jak postacie E oraz Vince'a. a najbardziej irytujące w tym serialu jest to, że turtle i E są nieustannie złośliwi dla Dramy czyli dillona choć wg mnie Drama bije grą aktorską i ogólnie swoja postacią tego małego kurdupla i drugiego karakana czyli E.

Ekipa to spoko serial i dzieki bogu że gra tam rewelacyjny Piven i Kevin Dillon.

MilesQuaritch

ja tam go lubię, jest śmieszny i jego styl również mi odpowiada, ale różne gusta są.. co do jechania po Dramie to po prostu takie było założenie twórców, że grać nie potrafi, co do Dillona jako prawdziwego gościa, to gra świetnie swoją postać, a postacie Vince'a i E po prostu są, oni nie grają, tylko są sobą, takie myślę, że było założenie

Pauleta

dokładnie - oni tylko są.

MilesQuaritch

ale mimo wszystko są fajni, z pierwszoplanowych postaci wg mnie nie ma słabych

Pauleta

właśnie skończyłem 7. sezon, Grenier (Vince) gra naprawdę dobrze pod koniec, w końcu dostał szansę by się pokazać aktorsko i moim zdaniem poradził sobie znakomicie

Pauleta

no też skończyłem już Ekipę i to całą co nie zajęło mi wiele czasu biorąc pod uwagę iście sitcomowy czas trwania odcinków;p
ale serial ok i zgadzam się w 7 sezonie vincent w końcu wychodzi z ukrycia i Grenier świetnie pokazuje człowieka który stacza się powoli przez narkotyki i alkohol. Vince nie jest już tylko dobrą dusza która łoży kasę na swoich kumpli nierobów - Żółwia i Dramę.Jednak ostatni sezon jest tragiczny niestety a zakończenie jakieś takie nie halo. Ten serial pokazywał prawdziwe życie Hollywood, zakończenie przypomina jakąś wyśnioną wersję nieba.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

"chyba różne seriale oglądaliśmy bo wg mnie ta postać i ten aktor to jakaś pomyłka i kpina w biały dzień." nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie najsłabsza postać, jak i aktor z całej czwórki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones