Jerzy Bończak

7,8
16 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Bończak

polskich aktorów. Świetny we we wszystkim np w epizodzie w "Ogniem i mieczem" lub w odcinku "Graczyków"
Wspaniały jako stróż w serialu "Dom"

scypion1

w komediach jest genialny, mi się podobał jako Manc w alternatywach, w misiu i w domie. Wiesz może w jakim teatrze pracuje ?

kinomanka_13

Nie wiem ale pewnie to można łatwo znaleźć w razie potrzeby.

scypion1

Wpadłem tu aby to napisać, ale mnie uprzedziłeś... Jerzy Bończak to absolutny top, postawiłbym go obok Wojciecha Pokory ja piedestale. Ci faceci umieją zagrać dosłownie wszystko i nawet jeśli grają kanalie pokroju taksówkarza Zdzisia z Konsula czy Von Nogaja z Dezerterów to mimo tego swoją grą zyskują sympatię widzów. Bończak jest kameleon - tak różnorodny w swoich rolach, że potem ciężko jest skojarzyć że gra je jedna i ta sama osoba - np role Czaplińskiego z Ogniem i Mieczem, Krzepickiego z Kariery Dyzmy (najlepsza rola wg mnie) czy cwaniak z Akwareli...
Wyszedł mi taki trochę pean pochwalny, ale Panie Jerzy - (jak to mówią młodzi) szacun!

Zakeri

Zgadzam się. Ja osobiście pokochałam go jak zobaczyłam Mazepę. To jest dopiero coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones