Jerzy Bończak

7,8
16 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Bończak
yankee25

dokładnie moja ulubiona i też perfekcyjnie pociągnął w Nic smiesznego.

yankee25

Jak i sam Konsul oczywiście!

Teleboy

w nic śmiesznego był zajebisty, w alternatywach i misiu też, dorzucam też jego rolę w banku nie z tej ziemi tam był genialny z Adamem Ferencym właśnie na Polonii skończyłam oglądać,polecam bank nie z tej ziemi leci co sobotę na polonii o 12:40.

kinomanka_13

No kurcze musiałbym sobie ten serial przypomnieć, dzięki!

Teleboy

nie ma za co.

Teleboy

oglądałam stare wydanie szansy na sukces z 2002 i to był odcinek z okazji dnia dziecka i Jerzy Bończak super zaśpiewał pieski małe dwa. Nie wiedziałam że tak ładnie śpiewa, a ja poza talentem aktorskim też lubię aktorów za uzdolnienie muzyczne w sensie że ładnie potrafią śpiewać.

kinomanka_13

Nie widziałem tego wydania Szansy, ale wierzę Ci na słowo, bo to rzeczywiście zdolny gość!

Teleboy

no zgodzę się z tobą 6 czerwca jest powtórka tego odcinka to sobie obejrz.

kinomanka_13

Kurde, przegapiłem... pozdrawiam!

Teleboy

mam to nagrane na dysku, ale nie mogę tego do netu dodać.

kinomanka_13

Szkoda! Mogę tylko ufać, że było to fajne!

Teleboy

fajne to było dzięki Pazurze Cezaremu, Fraszyńskiej Jolancie, Jerzemu Kryszakowi, Pawłowi Wilczakowi, Katarzynie Skrzyneckiej oraz ś.p Darii Trafankowskiej i dzięki Bończakowi. Ci aktorzy właśnie śpiewali tam w szansie na sukces z okazji dnia dziecka. I Pazura wygrał ten odcinek. A Bończak śpiewał pieski małe dwa. Na chomik chyba jest ten odcinek ale nie jestem pewna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones