Jerzy Dobrowolski

8,3
5 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Dobrowolski
mach7thcfrank

Są gry komputerowe, a nie ma Teatrów Telewizji, głupota.

pan_dziejaszek

Popieram, To jest nawet megagłupota. Niech właściciele FIlmwebu pomyślą nad tym, bo ten portal stanie się mało "poważny".

ralf7

podpisuję się pod "petycją"

antygrafik

Też chciałem ocenić "Kłopoty to moja specjalność", ale się nie da. Dziwi mnie zaliczenie tego widowiska do teatru TV: to jest jednak film telewizyjny. Wyszedł Piwowskiemu znakomity pastisz amerykańskiego kryminału z brawurową rolą Dobrowolskiego.

jedzoslaw

właśnie!! a końcówka była świetna ;)

antygrafik

Trup się ścielał ;)

jedzoslaw

po naszemu się mówi słał ;) i to gęsto :D

antygrafik

Dodałem ten film do bazy Filmwebu, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi od systemu. Zgłoszenie przyjęte i cisza. Czy ktoś w ogóle nad tym panuje?

jedzoslaw

ale bloka na miesiac to mi dali , na to maja czas i mozliwosci , a filmu w w bazie jak nie bylo tak nie ma

jedzoslaw

Tyle tylko ze z opowiadaniem ma mało wspólnego. W zasadzie to z opowiadania został tylko Marlowe i Arbogast. Koncowka jest świetna jeśli sie wie (to jest na początku książki) ze to nie była relacja ojciec-syn tylko ojczym-pasierb. Tego zabrakło mi w filmie-teatrze. I nie było stolika tylko cygara i detektyw hotelowy złamał sie po pierwszym banknocie 5 dolarowym. Widocznie była inflacja i 5 to było jakoś za mało. Aroganta był obcym facetem a nie jakimś znajomym Marlowa. Polecam przeczytać opowiadanie. Roznice pomiędzy filmem Samochodzik i templariusza a książka Nienackiego w porównaniu do zmian w Kłopoty to moja specjalność są kosmetyczne.

mach7thcfrank

no też ubolewam. Podobnie z " Zapomniany Diabeł " z Januszem Gajosem. Też nie ma a powinien być. Dziwne to jest , ponieważ np taki " O przemyślności kobiety niewiernej. Sześć opowieści z Boccaccia wziętych" już w bazie jest, a przecież też to raczej widowisko.

tradycyjny

tutaj jest link http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=521762

no_china

a tu mozna zobaczyć.......... https://www.youtube.com/watch?v=p1aCKbyblGk

mach7thcfrank

jest też film usa : kiss kiss bang bang - tłumaczony w tv jako Kłopoty to moja specjalność

mach7thcfrank

Bo takie rzeczy oglądają ludzie nieprzeciętni i nieliczni, nie ma hajsu z reklam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones