Jerzy Dudek

5,4
100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Dudek

Najbardziej sie nadaje do:
1.Hamburger SV
2.CSKA Moskwa
3.Real Saragossa
4.Wigan Athletic
5.Sedan
6.US Palermo
7.FC Kopenhaga
8.Benfica Lisbona
9.New York Red Bulls
10.Celtic Glasgow(jeżeli Boruc odejdzie)
11.Glasgow Rangers
12.Deportivo
13.Szachtar Donieck
14.FK Moskwa
15.Lazio Rzym
16.Legia Warszawa(może by coś zdziałał)
17.Red Bull Salzburg
18.Panathinaikos Ateny
19.Energie Cottbus
20.Athletico Madryt

mam nadzieję że wam się podobało i wpisujcie swoje typy.

Hitek

No już, już chłopczyku!!! Pochwaliłeś się swoją wiedzą!!!


Teraz grzecznie siadaj do SEGI i załączaj "Codename 47" ;-)))))



NARA!!!

Hitek

O co Ci chodzi?? Przecież wymieniłem dobre kluby, w których Jurek mógłby grać bez problemu. A tak się już 3 rok marnuje. I nie mów tak do mnie, bo sobie nie życzę. Ciekawe jaki ty byś był cwany jak ja bym po Tobie jechał. Ale nie mam zamiaru bo prezentuje wyższy typ kultury.

Hitek


Welcome Silent Assassin...

O nic mi nie chodzi, kolo!!! A tobie???

Słyszałeś cichy zabójco, że Jurek chciałby przejść do Górnika Zabrze, lub do klubu który mógłby się liczyć w walce o start w Lidze Mistrzów??? No nie uwierzę, że nic ci się o uszy nie obiło;-)))) Sam Dudek chce przejśc do innego zespołu, ażeby mógł powalczyć o numer 1 w polskiej bramce na Euro2008!!! To właśnie Beenhakker zaproponowal Dudkowi taką możliwośc. Powiedział mu, że jeżeli będzię grał regularnie w jakiejś drużynie, to on go widzi jako tego, który będzię "łapał" w Austrii i Szwajcarii.
Ale jest teraz jedno "ALE". Te gnojki Schuster & Mijatović nie zamierzają wcale pozbywac się pana Jerzego z Realu. Więc Jurek jest teraz w kropce, jak sam widzisz...


btw: Nie typ kultury, tylko poziom kultury((wątpię w to)) jak już;-)))

btw2: jakie tam jeszcze zespoły znasz, synu? ;-)))


Pozdro((mimo wszystko))

Hitek

Słyszałem i dziwie się, że nie woli Odry Wodzisław, skoro jego brat tam gra.

Hitek

Widzę, że jesteś dobry z piłki, toteż ma 2 pytania do Ciebie. Mogę???

1: Gdzie gra((jeśli jeszcze gra gdzieś)) teraz portugalczyk Dani Tijdens, koleś który występował kiedyś w Ajaxie???
http://pl.youtube.com/watch?v=Z7If83xc5IE - chodzi o tego gościa...

2: Nie wiesz co się stało z kolesiem, który gdzieś pod koniec lat 90-tych występował w Karlsruhe??? Taki starszy, niski, mały, krępy kolo((Thommas miał na imię)), dobrze rzuty wolne uderzał...
Pamiętasz może jego nazwisko i co się z nim dzieję???



btw: Znalazłem kilka błędów na Twoim blogu, ale ogólnie jest okey...

nie_ma_mnie_2

Dobra już się nie fatyguj, kolego;-)))

Poszukałem troszkę w necie i znalazłem. O Dani'm nie mapraktycznie nic((nawet w wikipedii)), a to był przecież świetny gracz. Jeżeli wierzyc kolesiowi od komentarza((angielskiego)) na youtubie to Dani skończył piłkarską karierę w 2004 roku i studiuję teraz aktorstwo w USA. Byc może kiedyś jako ów aktor, pojawi się on na FilmWebie! Oby tak się stało;-)))


Natomiast tam ten drugi nazywał się Thomas Häßler. Też już nie gra. Również w 2004 r; skończył karierę w austriackim Salzburgu.
To ten pan co udziela wywiadu na końcu - http://pl.youtube.com/watch?v=pgxmWH87mos

Znałeś ich w ogóle?


btw: Jakbyś miał jakieś info((w jakich drużynach grał, jego wiek, ile meczów w reprezentacji, COKOLWIEK)) to daj znac,okey?;-). Ale raszey to niemożliwe...


Dobranoc...

nie_ma_mnie_2

btw: Jakbyś miał jakieś info((w jakich drużynach grał, jego wiek, ile meczów w reprezentacji, COKOLWIEK)) o DANI'm to daj znac,okey?;-). Ale raszey to niemożliwe...


Zapomniałem napisac: info o DANI'm.......heh śpiący jestem.....



Hitek

Przepraszam, nie chciałem Cię obrazić. Ale mam nadzieje, że Ty też nie miałeś takiego zamiaru??

Hitek

Cześć...



Nie! No kurde czym niby, miałbyś mnie obrazić, co?;-) Ja nie czuję się ani dotknięty, ani tym bardziej zraniony!;-)))

Absolutnie nie miałen takich intencji, ażeby Cię znieważyć, dlatego mam nadzieję, że i Ty nie czujesz się przeze mnie skrzywdzony?;-)





Najlepszego pod ten Nowy Rok;-)))

nie_ma_mnie_2

Jestem tutaj teraz tak z "odskoczni", więc zapytam się Ciebie, czy prawdą jest, iż "Mirek" Klose ma w tym zimowym okienku transferowym porzucić niemieckiego giganta((Bayern M.)) i przejść((o ile już tego nie zrobił)) do Realu Madryt???;-)) Wiesz coś o tym, może?


Pozdro......!

nie_ma_mnie_2

Ale z Ciebie cholerny dupek.

Hitek

Niestety nic o tym nie wiem.


Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!

Hitek

25.05.2005.... ale tego to już nikt nie pamięta -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones