Jerzy Kawalerowicz

7,8
1 120 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jerzy Kawalerowicz
Rob_Rock

Popieram w 100%. Dla mnie zrobił najlepszy film 1965 roku. Wszystko tam było naj. Od reżyserii, grę aktorską, scenografię, aż po efekty specjalne. Gdyby ten film został nakręcony w USA, to mielibyśmy dzieło stawiane obok Ben Hura, Titanica i Gladiatora. Na pocieszenie mamy fakt, że uznawany jest za jeden z najlepszych filmów historycznych w historii. Nie ma poważnego rankingu bez niego.

TomasT

Przecież w poście przy Tucie twierdziłeś, że to nie jest film historyczny, bo nie jest oparty na faktach, pouczałeś mnie czym jest film historyczny, a czym film osadzony w realiach historycznych. No to jak to jest specjalisto od niczego? hahahaahahahahahahahahahah Tak, a Noce i dnie to tylko na polonistyce, bo to taaaaakie trudne, że hoho xd

Myszkin_filmweb

Myszkin to stalker, który wyszukuje moje komentarze i próbuje doprowadzić do zaczepki. Pisze te komentarze dzień i noc..Nie mam czasu na nie odpowiadać, dlatego mam prośbę- jeśli ktoś wie jak sobie z taką osobą poradzić to byłbym za to wdzięczny. A co do tego co napisał Myszkin w swoim poście, który niby miał mnie wyśmiać, to oczywiście nieprawda. Nie pouczałem też Myszkina, to on mnie ciągle zaczepiał..

TomasT

Co napisałeś w ostatnim zdaniu o Faraonie Kawalerowicza, pouczając mnie, że to nie jest film historyczny, dlaczego się wypierasz? Przeklejam z forum serialu Tut: " Bardzo się cieszę, że lubisz Faraona Prusa, bo to moim zdaniem jeden z najlepszych polskich filmów. Tam pomimo znikomej wiedzy o Starożytnym Egipcie (w porównaniu do czasów dzisiejszych) starano się wszystko odwzorować jak najlepiej. Dzięki temu do dzisiaj wiele scen z Faraona trafia do współcześnie kręconych filmów dokumentalnych. Trudno jednak nazwać go typowym filmem historycznym, bo nie przedstawia prawdziwych zdarzeń, a nawet postaci." Więc o co ci chodzi? dalej zamierzasz imputować bzdury? Non stop próbujesz mnie prowokować, a ja się po prostu nie dam. Przeproś.

TomasT

Myszkin udowodnił ci, że się mylisz, wszędzie zamieszczasz bzdury. Załóż swojego bloga i tam pisz co ci ślina na język przyniesie, ale nie zaśmiecaj publicznego forum. Sam czytałem jak przy okazji Faraona Kawalerowicza pisałeś, że to nie jest film historyczny. I co? Nie zaśmiecaj więcej filmwebu.

RodionRaskolnikow

No prosze ten sam styl pisania i czepiania się jak Myszkin filmweb..no coż..to już choroba psychiczna..Adres IP da się sprawdzić..

TomasT

Powinieneś się odnieść do tego, że na innym forum wciskałeś bzdury.

Myszkin_filmweb

Stalker, który wszędzie uważa, że piszę bzudry, chce interakcji ze mną, bo zwróciłem uwagę mu na błąd, co go bardzo musiało zaboleć. Wie ktoś jak takiemu osobinkowi utrudnić odpisywanie?

TomasT

Przeprosić.

Myszkin_filmweb

Podkreślam, że mówi to stalker, kóry mnie obrażał i ma zablokowanych kilkadziesiąt komenatrzy za zniezgodnosc z regulaminem. Duża część tych komentarzy podlega pod kodeks karny.

TomasT

Przypominam, że TomasT jest znanym osobnikiem wciskającym kit na filmwebie, nie znosi krytyki. Ma zablokowane komentarze za niezgodność z regulaminie.

Myszkin_filmweb

No i typowy stalker. Kłamstwo tez jest karalne..No i kto tu wciska kit..

TomasT

"Wysoki sądzie, składam pozew, ja wciskałem kit i bzdury na filmwebie, a Myszkin nazwał mnie mieszkańcem podlubelskiej wsi" xd xd xd

Myszkin_filmweb

Kilkadziesiąt usuniętych wpisów za obrażanie, wyzwiska, spamowanie. Nie za to, że nazwałeś mnie mieszkańcem..kolejne kłamstwo..Czy ktoś wie jak sobie poradzić z takim stalkerem?

RodionRaskolnikow

Stalker, który mnie obraża i wyzywa obniżył się do tak niskiego poziomu, że wykorzystuje dwa konta aby tylko mi dokopać. Już same tytuły mi się wydały podejrzane (postaci z prozy Dostojewskiego, Myszkin z Idioty, a Raskolnikow ze Zbrodni i Kary), potem styl pisania, następnie to, że konto RodionRaskolnikow było wcześniej niemal nieużywane..Panie miłośnik prozy Dostojewskiego- zrozum to co on pisał i co chciał przekazać ludziom, a potem dopiero kontakuj się z innym ludźmi. Do Myszkina to Ci wiele brakuje..żałosne , dziecinne zachowanie.. i tak osoba chce pouczać innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones