Jesse McCartney

Jesse Abraham Arthur McCartney

7,9
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse McCartney

Ja go nie lubię :P zachowuję się jakby pozżerał wszystkie rozumy,a i jeszcze wygląda jak ciota !!!

marusia_2

A co niby takiego robi, ze wg ciebie ''pozzeral wszystkie rozumy'' ?!

paulla4

paulla4 ma rację
on się normalnie zachowuje
skoro go nie znasz to go nie oceniaj
bo po wyglądzie i w dodatku sławne osoby łatwo jest oceniać

BlaBla77

Zgadzam sie z toba i moim zdaniem on wcale nie wyglada jak to mowisz na ciote. Jesse jest super i uwielbiam go w filmie Keith.

Milka93

No kiedy wkońcu odpowiesz nam na pytanie : Co takiego zrobil, ze wg ciebie pozzeral wszystkie rozumy ? Widac ze go nie znasz i nie potrafisz teraz odpowiedziec na to pytanie. Jak sie kogos nie zna, to sie go nie ocenia! On nie jest ciota. Jest jedna z niewielu gwiazd ktore nie roba wokol siebie zadnych skandali. Jest normalny i zawsze robi to co do niego nalezy. Wiec jak nie wiesz to nie pisz.

paulla4

booże jak sie obruszyły :DD hahaha, e spoko wasz jesse od tego komenta nie zbrzydnie ani nie bd gorszy xdd ! "Jak sie kogos nie zna, to sie go nie ocenia !" w takim razie wypad z filmweba chyba że znasz wszytkie aktorki i aktorów jak ten oto wspaniały jesee. ;]]]]]]]]]]]]]]]]]

nike55555

Jak juz o kims piszesz, to naucz sie pisac tego kogos imie.
Nie mozna oceniac ludzi, jak sie nie ma o nich zadnego pojecia.

paulla4

ulalala. przeczytaj to co napisałaś i zastanów się przez chwilke i potem jeszcze raz dla pewności. xd czy trzeba kogoś znać żeby powiedzieć że wygląda jak ciota ? pff chyba nie ? moge tak mówić o kim chce i niestety forum jest do tego żeby dawać różne komentarze -> przychylne, mniej przychylne, głupie też;] a to że walnełam się raz nie znaczy że nie "nauczyłam" się jego imiena.

nike55555

Chyba ty nie rozumiesz o co chodzi i nie wiesz o czym mowa.
Jasne, ze nie trzeba znac osoby by stwierdzic jak wyglada! Chodzi o to : ''zachowuje sie jakby pozzeral wszystkie rozumy''. Dziewczyna, ktora to napisala nie moze tego stwierdzic, gdyz go nie zna! A zreszta, nie wtracaj sie, jak nie wiesz o co chodzi.

paulla4

no jasne, tak, tylko ty zawsze wiesz o co chodzi . hahaha . tylko chyba nie wiesz o co chodzi w takim czymś jak forum xd

nike55555

Boze, jaka ty smieszna jestes. Odwracasz kota ogonem xDDD

paulla4

o no popatrz . jeszcze do tego te zbite poczucie humoru, nic dziwnego skoro rozśmieszył cie ten "film" Keith ;) i niee "xDDD" nie odwracam kota ogonem "xDDD" powiedziałam wszystko co miałam powiedzieć tylko jeszcze dodałam od siebie że nie masz pojęcia na czym polega forum "xDDD" że można sie np wtrącać i swoje zdanie ! ale jestem zajebista uhahah

nike55555

Zajebista ? No weź nas tu nie dobijaj. Jesteś żałosna. I nie wiesz o co chodzi, a ja nie bede ci juz tlumaczyc.

paulla4

a czy ja pytam o jakieś wytłumaczenia hahaha ? przynajmniej nie zniżam sie do twojego poziomu i nie wyzywam ludzi xDDD

nike55555

Sama sie o to prosisz. Nie moja wina, ze zachowujesz sie jak jakas pusta dziewczyna. ''Jestem zajebista''

paulla4

gubisz się w swojej teori kochaniutka - mówisz że trzeba kogoś znać żeby cokolwiek o nim mówić. już 2 razy mnie obraziłaś a nie wiesz nic o mnie xdd tak to jest jak się niktórzy biorą za myślenie

nike55555

Mowie, ze nie mozna kogos oceniac jak sie go nie zna. Ale chodzi mi w tedy o to zdanie ''zachowuje sie, jakby pozzeral wszystkie rozumy''

paulla4

wiem.o.jakie.zdanie.chodzi. dobra nie kłóćmy się już bo to sensu najmniejszego nie ma ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones