Jesse McCartney

Jesse Abraham Arthur McCartney

7,9
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse McCartney

Nieźle zagrał w Keith. Nie wiem czy to zdjęcie to nie jakiś żart. Połączenie śmieszności i żenady, taki Nick Carter z Backstreet Boys :)

Coock

Goscia poznalem po dobrej roli w Keith.naprawde dobrze tam zagral

Coock

Trudno się nie zgodzić - rola naprawdę fantastyczna,ale to zdjęcie...coś strasznego.

vid_el

No właśnie, nie żebym się czepiał, albo szufladkował ludzi ze względu na wygląd, ale ten wizerunek ni jak się ma z gościem, który rolą Keth'a udowodnił, że jest nieźle zapowiadającym się artystą, ehh a może jednak szufladkuje :P
Pozdrawiam.

Coock

Jesse bosko zagrał w Keith :) Super film :)

paulla4

Ja również się zgadzam w Keith Jesse zagrał bosko i wyglądał słodko ;]
A co do zdjęcia to na prawdę dziwnie tu wygląda chociaż bardzo go lubię i bardzo mi się podoba ;] Ktoś mógłby to zdjęcie w końcu zmienić bo trochę jest już przestarzałe. Teraz Jesse wygląda zupełnie inaczej i o wiele lepiej ;]

Coock

A i owszem, naprawde przyzwoity filmik, troszke zalatuje " Szkolę uczuc" nio coz, zobaczymy jak rozwinie sie Jessego kariera:)
a na razie zlitujcie sie i dajcie inna fotke:)

barbarka5_2

No trochę przypomina Szkołę Uczuć. ale jest bardzo fajnie zrobiony.
Jesse bardzo dobrze zagrał w tym filmie.
Oby miał więcej takich filmów.

Natuskka__

"Keith" jest lepszym filmem niż "Szkoła uczuć", ponieważ moim skromnym zdaniem "Szkoła..." jest za bardzo wyidealizowana.

aniontko

tak zgadzam sie Keith jest lepszym filmem od skoly uczuc
a jesse jest cudowny ;)

karolinakara1993

film jest kosmosem ;D poprostu awesome ;)
: uwielbiam : <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones