Jesse McCartney

Jesse Abraham Arthur McCartney

7,9
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse McCartney

Zawsze miałem wrazenie ze to pedałkowaty lalus bez talentu, ale całkowicie zmieniłem zdanie po obejrzeniu Keith w tym filmie zagrał wysmienicie, powiem szczerze ze byłem w szoku, nie spodziewałem sie ze ten koles tak dobrze umie grac. Chciałbym zobaczyc go w jeszcze paru pierwszoplanowych rolach, moze byc z niego naprawde przyzwoity aktor

kor13

Jesse bardzo fajnie zagrał tę rolę :)
i też chciałabym go zobaczyć w jakimś innym filmie ;)
a teraz Keith ma lecieć w TVP1 już 12 lipca :)

kor13

Ja nawet nie wiedziałam,że to on grał tego kolesia:P

Valenciaa

Nie przypuszczałam że Jesse tak potrafił zagrać tą rolę.
Nisamowicie to zagrał..
Powien jeszcze w takich filmach zagrać.

Natuskka__

Zgadzam się z Wami. Jesse w tym filmie zagrał genialnie.

Rosaura

Dokładnie, jestem w szoku.
Myślałam, że to będzie kolejny nudny film, w którym zagra sztucznie, ale się pomyliłam.

Niesamowity był, lepiej gra niż śpiewa ;P

Natuskka__

cudowny film :D a tytułowa rola... perełka :) w życiu nie skojarzyłabym Jesse'go z tą rolą... też uważałam go za lalusia a okazuje się że chłopak ma talent. z chęcią obejrzałabym go jeszcze w podobnych rolach.

kor13

widzialam wlasnie ten film, patrzę na obsadę jesse mccartney, myslalam ze jakis zbieg okolicznosci ze takie same nazwiska bo nie widzialam nigdzie zadnego blond lalusia, a tu szok ze to ten Keith. strasznie podobał mi się ten film i jego rola, chyba zmienię zdanie o nim. bardzo pozytywne zaskoczenie.

alien_2

Obejrzałam ten film dlatego, że zobaczyłam jego nazwisko. W najśmielszych snach nie myślałam, że będzie w tym filmie taki realny i szczery. Wcześniej widziałam go tylko w jakiś podrzędnych serialach dla nastolatek i to co zobaczyłam w ogóle nie jest do tego podobne.

Dobra rola i dobrze zagrana...

sylwia14c

też obejrzałam dzisiaj Keith'a. całkiem nieźle zagrał :) i przypominał mi odrobine leonarda dicaprio :P

sylwia14c

Ja nawet nie wiwedziałam że leci ten film.. jak popatrzyłam na inne kanały co jest patrze że jest tam jest Jesse ale myslałam że mi sie przywidziało. Patrze dalej na ten film i to jest on.. Zdziwiona byłam.
Dobrze zagrał tą rolę, Powinien mieć więcej takich ról.

kor13

miałam identycznie. Naprawde sprawia wrażenie takiego zepsutego lalusia, ale przed chwilą obejrzałam ten film i jestem pod wielkim wrażeniem.
Nie był w tym filmie taki wypicowany co mi się spodobało ;)
nie miałam pojęcia co za aktor grał Keitha, a gdy zobaczyłam w napisach to był dla mnie totalny zaskok.
Może coś z niego wyrośnie ;D
Ogólnie rola świetna a chłopaczyna pokazał klase.
Wiem, że pisze bez sensu, ale ciągle jestem w szoku że ten picuś to Keith ;P

NieLubieKaszy

p.s wg mnie lepiej mu w blond włosach :P

DrinniGirl

Dla mnie też lepiej jak ma blond włosy.
A ja nie wiedziałam że w takim filmie zagrał.
Ale jak zobaczyłam go jaką rolę dostał to się zdziwiłam. Bo nigdy nie wiedziałam go w takiej roli. Powinien on dostać więcej takich ról bo naprawde bardzo dobrze to zagrał.

kor13

Totalnie się zgadzam! Myślałam, że to gwiazdka jednej piosenki, a tu patrzę, puszczają z nim film. Postanowiłam, że obejrzę i... doznałam szoku. No i uznałam że on powinien grać, a nie śpiewać, bo o wiele lepiej mu to wychodzi..
No i wg mnie lepiej mu jak ma ciemne włosy.. (: W ogóle co on teraz porabia? xP Nic o nim nie słychać..

Sangria

taa Jesse był boski w tym filmie xd
ja oglądałam to już chyba z 7 razy ;d
no a tak w ogóle to Jesse już od dawna nie ma blond włosków i w tych obecnych jest mu baardzo fajowo xd
nie wygląda już jak ten 'laluś' ;p
no a tak poza tym to on nie jest gwiazdką jednej piosenki bo w Stanach jest on na prawdę baardzo popularny a w Polsce no trochę mniej i dlatego nic o nim nie słychać ;p

BlaBla77

Strasznie mi się podobało jak zagrał w tym filmie..
będę musiała go oglądnąć jeszcze raz jak nie więcej ;PP
W blond włosach jest mu naprawde fajnie jak dla mnie chociaż w ciemnych też jest mu dobrze.
a z resztą zawsze tak jest że jeżeli to nie jest polski piosenkarz to mało słyszymy o nim ale w Stanach to bardzo dużo o nim słychać.

kor13

Całkowicie się z tym zgodzę pierwsza myśl to kolejna młoda gwiazda ,która wzniosła się dzięki produkcją dla najmłodszych itp
Ale po obejrzeniu Keith od razu zmieniłem zdane dobrze odegrana rola świetnie uzewnętrznione uczucia

kor13

W summerlandzie miło sie na niego patrzylo, przystojny uroczy chlopczyk, ktory malo potrafi ale ma w sobie cos co wzbudza sympatie. Jednak po obejrzeniu tego filmu bylam strasznie zaskoczona. Moim zdaniem zagral rewelacyjnie! to dzieki nie mu film ma taki klimat i do konca nie wiadomo, kim jest Keith i co siedzi mu w glowie. Wiadomo takie bylo zamierzenie scenariusza i rezysera, ale przeciez powodzenie filmu zalezy głownie od gry aktorskiej. Tutaj McCartney spisal sie doskonale oby wiecej takich filmow, bo teraz jeszcze milej sie go oglada;)

xxx_55

* niemu (miało byc razem, ale wkradł sie blad)

xxx_55

Nie oglądałam Summerlanda ale będę musiała zobaczyć bo po twojej wypowiedzi zapowiada się fajnie.
Ja nie wiedziałam że wczuje się w tą rolę i jaki jest naprawde ten Keith. Myślałam że jest normalny ale po paru momentach się zastanawiałam co tak naprawde chce ten Keith.

Natuskka__

Miałam takie samo wrażenie. Cos jakby: WTF? Z pozoru zwykły głupi arogancki dowcipnis, a po blizszym przyjżeniu się całkiem interesujące i intrygujące zwierzrzę :P
Z McCartneya wyszła bestia :P
A co do dyskusji na temat włosów to ja jednak wole go w ciemnych. POważniej i że tak powiem mądrzej mu ;]

NieLubieKaszy

I ja uważam, że lepiej mu w ciemnych włosach. Zgadzam się, że zagrał Keitha przyzwoicie, choć sam film mniej mi się podobał. Podobny fabułowo do ,,Szkoły uczuć" i gdyby nie czarne poczucie humoru głównego bohatera, byłby to film po prostu mdły. A tak jest ok.

kor13

Chyba jesteście nienormalni. Mi jego 'gra' wogle się nie podobała oO Siedział tylko w tym samochodzie albo na lekcji jak jakiś manekin, żadnej miminki, nic... :| 1000 razy lepiej zagrała dziewczyna. Dżesi nie umie grać.

nova

ta rola wymagała tego żeby siedział jak manekin!
moim zdaniem bardzo, bardzo dobrze zagrał!!!
a co po niektórzy po prostu nie zrozumieli tego filmu...

aniontko

Ile Jesse musiał sie nauczyć tej roli.
O to chodziło w tym filmie, żby Jesse udawał tego Keith'a takie dziwnego, że on tylko się śmiał, mówił głupoty, żartował ..
Niektórzy to potrafili zrozumieć z tego filmu.
A niektórzy chyba nie zrozumieli.

No ale ja się ich nie czepiam.

aniontko

Jesse właśnie miał zagrać taką rolę w tym filmie.
Takie głupkowatego, który ciągle sobie żartował z innych, śmiał się itd.
Widze że co po niektórzy nie zrozumieli tego filmu.
Ale inni zrozumieli.

Ale ja tych osób się nie czepiam.

Natuskka__

się nie czepiam tylko miałam prawo skomentować tamtą wypowiedź...
Jesteśmy obie zdania, że zagrał perfekcyjnie tą rolę :)
tylko powiedzcie co tu zrobić żeby w końcu zmienili to foto na nowsze i korzystniejsze, hmmm...

kor13

Film jest swietny!A Jesse pokazał,ze nie jest pedałkowatym lalusiem.

kor13

ja w ogóle nie słyszałam o żadnym Jesse McCartney'u przed obejrzeniem tego filmu;) wchodzę potem na tą stronę, patrze na zdjęcie i... szok!;o wpisuję w google dla pewności, a tu dalej lalusiowate zdjęcia;p
ale już tych blond włosów nie ma i dobrze, bo w ciemnych mu do twarzy;]

uważam, że świetnie zagrał swoją rolę, może i siedział często z jedną miną patrząc się na Natalie, ale tak miało być. miał być tajemniczy, intrygujący, sprawiający wrażenie ukrywającego coś, i udało mu się to pokazać. chciałabym zobaczyć go w jeszcze jakimś filmie, ale nie w roli 'słodziaka', ale w jakiejś poważniejszej produkcji.

kor13

no no dobrze zagrał nie wiedziałam że tak dobrze potrafi,...widziałam wszystki filmy z nim i na każdym zagrał tak....hmmm....<wole nie mówić> ale tu odrazu lepiej =)

kor13

też nie sądziłam że sprawdzi się jako aktor.. ale wow!
totalne zaskoczenie... niesamowicie realna i szczera postać! ;]
oby tak dalej ;] obejrzę ten film jeszcze nie raz ;]

adastar93

FILM JEST NIESAMOWTY!!!!!!
I Jesse McCartney Swietnie spisał sie w roli
Keith:)

kor13

Dokładnie.! On po prostu potrzebuje dobrej roli, żeby się wykazać.

kor13

ten film jest super.
naprawde mi sie spodobal.
jak keith umarl to ja sie poplakam jesse naprawde zagral super w tym filmie;)

jemii12

racja...:) Film był niesamowity....;) A na końcu też się popłakałam...;(
I Jesse pokazał, że potrafi.....;D

Jasperek123443

Jak zobaczyłam na to zdjęcie to nie mogłam uwierzyć, że to ten sam aktor który zagrał tego fajnego chłopaka w Keith. Wcześniej nie słyszałam o Jessie, ale wydaje się być pedałem w stylu Zaca Efrona. A szkoda. Mam tylko nadzieję, że zobaczymy go w jakimś innym dobrym filmie, a nie pustym romansidle, albo głupawej komedii.

sylwia004

Przecież to zdjęcie już od dawna nie jest aktualne. Jesse wyglądał tak jakieś 3 albo 4 lata temu, teraz to zupełnie inny chłopak. A może bardziej pasowałoby tu określenie mężczyzna, a nie chłopak, bo Jesse na prawdę bardzo się zmienił i wydoroślał. W ogóle wygląda bardziej dojrzale. A co do nowego filmu, to wystąpił w "Beware the Gonzo'. Niedawno była premiera, ale niestety póki co tylko w Stanach. Nie wiadomo, czy i kiedy będzie on u nas.

kor13

Film świetny ! strasznie zaskoczyła mnie gra Jessego. Nigdy nie myślałam że taki chłopak jak on może tak fantastycznie zagrać, zagrać tak... prawdziwie. Myślę że kiedyś będzie z niego znany i ceniony aktor jeżeli będzie TAK grał ; ) A co do włosów lepiej w ciemnych. ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones