Jesse Metcalfe

Jesse Eden Metcalfe

6,9
2 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Metcalfe

tu nie daje się punkty za wygląd a za umiejętności aktorskie.obejrzyjcie sobie z nim film Na samo dno . Tytuł mówi sam za siebie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Filmweb wcale nie jest do oceniania tylko talentu aktorskiego tylko całokształtu. Jeśli ktoś na niego zagłosował wysoko ze wzgledu na wygląd w pełni miał do tego prawo tak samo Ty możesz dać 1. Po to jest właśnie średnia.

betty4444

I tu się mylisz droga Betty , koleś grający parkingowego , sprzedawcę i np ślusarza pokazany w filmie przez 30 sekund ma notę większą niż osoba która gra zajebiście , tylko dlatego że jest przystojny ? , bez jaj.. owszem zagrał w 1 filmie elegancko , nie pamiętam tytułu ale mniejsza z tym . Także moim zdaniem oceny za wygląd tu nie pasują . Więc do marzycielek jak już macie dawać oceny drogie panie to za grę nie za wygląd =)

VlaDracul

O mam dobry przykład taka Mo'Nique ma ocene 7,3 a obejrzyj film "Witaj w domu panie Jenkins" normalnie płakałem ze śmiechu oglądałem wiele filmów z tą kobietą jest naprawdę świetna , wygląda jak wygląda jak dla mnie żadna kobieta nie zagra tak zabawnie jak ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones