Jesse Metcalfe

Jesse Eden Metcalfe

6,9
1 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Metcalfe

nie wiem co w nim takiego jest.... moim zdaniem jest za plastikowy. Mysli ze jest dobrym aktorem, a tak naprawde nim nie jest.... jednym słowem lalus .... ;/

klaud666

a gdzie to przeczytalaś ,ze mysli ze jest dobrym aktorem???plastikowy czemu?aha bo jest taki ładny tak??

klaud666

powiedzial ktos kto wie co drugi czlowiek myśli..... nie jest plastikowy, poprostu zadbany, urode ma powyzej przeciętnej dlatego niektórzy nazywają go sztucznym. albo z zazdrosci :D napisz do niego moze specjalnie dla ciebie pojdzie na operacje plastyczna i poprosi ze chce wygladac gorzej niz wczesniej - napewno zrobi to dla ludzi których serce boli i żal d* sciska ze ktos jest ładniejszy od nich :P

klaud666

pffff tez mi cos myslisz ze mi pojechalas i co ze czuje sie urazona.... nie obchodza mnie wasze komentarze mam je w d.... ja poprostu wyraziłam swoje poglady na temat tego goscia.... a wy zaraz smucie pffff pozdro

klaud666

ja TEŻ wyrazilam swoje zdanie na temat tego co tu napisalas... to co ty piszesz jest śmieszne i żałosne, bo nie mozesz powiedziec "co ktos myśli" mimo że zapewne bardzo bys chciala... :/ naprawde, jest wiecej osób ktore zaslugują na takie komentarze i on sie do nich akurat nie zalicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones