Jesse SpencerI

Jesse Gordon Spencer

8,1
4 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Spencer

No i oczywiście House'owe ''Charging clear'' - popisowy numer. ;)

atrocious

właśnie że ja nie cierpie jego akcentu ;p

kala996

no coś ty, australijski - najpiękniejszy, chociaż brytyjski - patrz Gregory, też jest boski.
Za to amerykański jest kompletnie bez wyrazu :)

atrocious

Szkoda tylko że w tym serialu nie słychać ani krzty brytyjskiego akcentu o House'a. Laurie jest Brytyjczykiem co prawda, ale po wielokroć było mówione że dla tej roli nauczył się amerykańskiego akcentu. Poza tym noo... to po prostu słychać. Tak więc ten wg Ciebie "boski" jest tym, który uważasz za bezwyrazowy. Zdecyduj się ;]

Kanikacyst

nie chodzi mi dokładnie o głos w serialu, przed kamerą, ale głos, którym Laurie mówi normalnie (na wywiadach itp.)

atrocious

Tylko że Laurie ma na imię Hugh, nie Gregory - coś mi się wydaje że próbujesz się wykręcić ;)

Kanikacyst

o jeeeezu, poprostu mi sie pomylilo, spokojnie. to tylko moje zdanie, nie zabij mnie za to.

Kanikacyst

Laurie nie uczył się amerykańskiego akcentu do tej roli.

atrocious

australijski akcent jest najlepszy że wszystkich akcentów języka angielskiego .... dodatkowo Chace mówi w nim (po ścięciu włosów) ... ciary :D:D:D

dark_tinkerbell

ahhaha, zgadzam się :D

atrocious

Oj tak, australijski akcent jest przecudowny *-* Chociaż popieram atrocious - akcent Hugh też jest świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones