Jesse SpencerI

Jesse Gordon Spencer

8,1
4 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Spencer

na tvp2 w czwartki o 22:00 ten pewnie go zna i podziwia. co prawda gregory też jest fajny, ale mi osobiście bardziej podoba się internista Robert Chase (czyli jesse ) Gorąco polecam :*

hardygostek

chase'a uwielbiam od razu po house'ie.
świetny serial. jeden z najlepszych.

hardygostek

A ja uwielbiam Wilsona. Z Housem tworzą super parę, przyjaciół oczywiście. A co do Chase'a to lubię sceny, w których House nabija się z niego, jest wtedy super :-)

hardygostek

Ja kocham jego akcent;)Jest genialny w tym serialu.

hardygostek

Czy był taki odcinek gdzie House się na nim za coś wyżywał? Chodzi mi o ten o epidemii na basenie. O co tam poszło pamięta ktoś? Chyba musiał wertować katalog schorzeń od Z do A

firstANDlast

A komu dr House nie kazał wertować katalogu schorzeń? Starej ekipie kazał, praktykantkom kazał (przy dziewczynie z brakiem wit. B12) i nowym pracownikom też zalecał. To jest właśnie House....

Pan_Kracy

Chase kablował Voglerowi, a kiedy się pozbyli Voglera, biedak musiał dawać sobą pomiatać. Te katalogi były boskie :P

hardygostek

Jest świetny, fakt. :D Oh.. ma coś w sobie

hellomaja

U mnie Chase Jest na 3 miejscu zaraz po Housie i Wilsonie XD

maybe_55

U mnie Chase jest na miejscu pierwszym, mam pytanie bo chyba ten odcinek przegapiłam czy coś: w którym sezonie i odcinku Chase całował się z Alison jeśli wogóle... Jestem poważnie zaniepokojona brakiem tej wiedzy...

hardygostek

najlepszy serial jaki widziałam. moja ulubiona postać dr. Chase - Jesse Spencer

Wydr_

A ja go lubiłem dopóki nie pojawił się Vogler. Jak zaczał kablować stał się dla mnie ciotą na maxa. House powinien go wyjebać. Z czasem i Cameroon zaczęła mnie już drażnić. Szczerze z jego ekipy lubię Formana. A House nie może być bez Caddy i Wilsona. Resztą jak dla mnie może szastać w prawo i lewo, nawet mi nie było szkoda jak odeszła Cameroon, no moze troche z przyzwyczajenia. Dodam że jestem tylko po pierwszym sezonie:P ale za to kompletnym i uważnie oglądanym.

Mateo_SF

A wiesz dlaczego? bo House jest lepszy od Housa tylko jak jest z Cuddy.
A Chase jest wspaniały (chyba, że całuje się z Cameron, tego akurat nie
mogę mu wybaczyć).
A Wilson... <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones