Jesse SpencerI

Jesse Gordon Spencer

8,1
4 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Spencer

on i Jennifer Morrison byli zaręczeni. Dlaczego się nie pobrali??

Wydr_

pewnie dlatego, że się rozstali:P
za krótki <br/>

Wydr_

oboje stwierdzili, że to jednak nie to. rozstali się i twierdzą, że są przyjaciółmi.

utada86

Przecież, jeżelibyście byli bardzo zagorzałymi fanami House'a to byście ściągnęły 5 sezon z neta, a pod koniec niego jest wieczór kawalerski Chase'a ;)

kasiczQa

gdybyś ty wiedziałą o co chodzi nie pisałabyś tych bzdur. Im chodzi o aktorów nie o postci serialowe.

utada86

Moim zdaniem pasują do siebie:)
Nie tylko w serialu, ale też w realu;P;)

Wydr_

Rozstali się z powodu tego że Jesse Spencer zbytnio nalegał na ślub z aktorką .Dlatego się rozstali, a teraz jest podobno z jakąś inną aktorką.

Wydr_

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!







-pobiorą się w późniejszym odcinku :) ale którym- nie powiem ;P

my00askim

TY IDIOTO !! UMIESZ CZYTAĆ ?

my00askim

Przepraszam, wiem, ze chodzi o aktorów, ale to odp na komentarz dotyczący postaci: Cameron i Chase się nie pobiorą! Rozstaną się!
A co do Jesse'a i Jenn (ładnie to brzmi :3) to nie wiedziałam, że byli parą. W serialu mi do siebie niezbyt pasują, ale w realu owszem, szkoda, ze się rozstali. Jeżeli to, co ktoś tu napisał (że rozeszli się, bo Spencer zbytnio nalegał na ślub) to prawda... Chase i Cameron też się najpierw rozstali, bo on się zakochał i chciał, by ich związek zmienił się w coś poważniejszego. Zauwazacie podobieństwo? Tylko że Chase i Cameron do siebie wrócili...

Wydr_

No straszna szkoda, byliby idealną parą :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones