Jesse WilliamsI

Jesse Wesley Williams

7,1
2 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Williams
rudi1978

Oczy ma fajne ale powiem szczerze że nie pociąga mnie jego uroda...wydaje się taki lalusiowaty :P

użytkownik usunięty
rudi1978

Nie znoszę osób, które oceniają aktora poprzez wygląd, a nie grę aktorską ;/ I jeszcze nawet zdania nie umiesz ułożyć.

jak dla mnie jest dobry pod kazdym wzgledem, a co do oczu, to w 100% sie zgodze- cud miod i orzeszki!

Gra aktorska jest ważna, jednak przyznać trzeba, że Jessy niestety jeszcze nie zdołał wykazać się nią w zbyt wielu filmach ;) A to, że ktoś ma inny gust, nie oznacza, że źle ocenia jego grę aktorską ;)

rudi1978

oczy ma przecudne.. mogłabym w nie patrzeć godzinami.... i ten uśmieszek... jest boski!! (ale tylko jak ścięty na krótko, w kolejnych ostatnich sezonach GA wygląda okropnie). I uważam że jego seplenienie jest urocze!!

rudi1978

To ciekawe jak różne są gusta. Mi się wogółe nie podoba ;) Jak w serialu mówili, że jest taKi piękny i robi karierę dzięki urodzie to zastanawiałam się co też oni pitolą. Ale widać, są ludzie, ktorym sie podoba.

rudi1978

a jaka ma brzydka zone... szok

BloodyMaja

On jest fajny ona taka sobie:) Wazne ze sie kochaja:)

Mother_Earth

tak to jest najważniejsze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones