Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Jestem pod wrażeniem filmu Wróg numer jeden,mam nadzieję że dostanie oscara.

ronjeremy7

Ona albo Naomi Watts.

ronjeremy7

Niestety żadna z nich. Wygra Jennifer, choć dla mnie Oscara powinna dostać w końcu Jessica.

cxap

Jennifer też lubię :)

użytkownik usunięty
ronjeremy7

Gra nieźle ale wygląda słabo i jest już lekko starawa, ocena 4/10

Bo w końcu uroda i wiek decydują o klasie aktorstwa...

użytkownik usunięty
cxap

Uroda decyduje o odbiorze danej roli, jak ktoś jest brzydki jak Glen Close albo Tilda Swinton to się ogladać nie da, odruch wymiotny non stop.

Bo w końcu uroda i wiek decydują o klasie aktorstwa...

35 lat i "starawa"? Wybacz, ale to młoda osoba. Jak będziesz w jej wieku tak wyglądać, to gratuluję.
Ma bardzo oryginalna urodę, jest po prostu piękna. Nie to co standardowa Lawrence małolata. O klasie aktorstwa nie ma w ogóle co dyskutować.

Oskar jak najbardziej się należy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
era

Początek twojego zdania, lepiej się opanuj gnojku.

użytkownik usunięty
RomeYY

35 lat ma a wygląda na 50. Tak , jest starawa, nawet na zdjęciu profilowym na którym ma makijaż wygląda na na ponad 40 lat. To już Amy Adams jest lepszą aktorką i wygląda lepiej, nie wspominając o Sarah Rafferty z "The Suits", zresztą obie podobne z wyglądu do tej Chastain. Sarah to ulubiona moja aktorka, genialnie zagrał Donne.

Możesz wskazać gdzie tu niby widzisz podobieństwo w wyglądzie?

A teraz porównaj wygląd Chastain (35l.) np. z Helen Hunt (49l.) z ich ostatnich filmów w 2012 a nie zdjęć, widzisz teraz różnicę wieku?? O samym ciele już nie wspomnę (obie się rozbierały, sprawdź). Radzę zmienić okulistę. (choć i tak Hunt bardzo dobrze się trzyma, trochę botoksiku dało radę).

użytkownik usunięty
RomeYY

Komentarz o standarowych lawrencowych małolatach puszczę mimo uszów, niski poziom reprezentujesz.
" Ma bardzo oryginalna urodę, jest po prostu piękna" rozbawiasz mnie. Sofia Vergara starsza od niej o jakieś 6 lat jest dużo ładniejsza i ona jest piękna a nie to coś. Kristanna Loken jest zresztą w podobnym wieku, Kristana w porównaniu do Jessicy Chastain to jak słońce do dupy, że się tak nie elegancko wyrażę .

Chodzi o specyficzny typ urody, nie każdemu musi się podobać.
Natomiast typ urody Lawrence potrafię wskazać u wielu kobiet w podobnym albo młodszym wieku.

"Kristana w porównaniu do Jessicy Chastain to jak słońce do dupy, że się tak nie elegancko wyrażę " "Uroda decyduje o odbiorze danej roli, jak ktoś jest brzydki jak Glen Close albo Tilda Swinton to się ogladać nie da, odruch wymiotny non stop."

Faktycznie masz podstawy aby kogoś oceniać pisząc: "niski poziom reprezentujesz", o "nie elegancko" nie wspominając.

Chyba nie pamiętasz, że ta brzydka i powodująca wymioty non stop uwiodła kiedyś w "Fatalnym zauroczeniu" ówczesne ciacho Hollywood numer jeden Michael`a Douglas`a i tak przekonująco zagrała tę rolę, że film stał się gigantycznym przebojem, dziś jest klasyką kina, a ta wymiotów godna brzydula dostała nominację do Złotego Globu i Oscara.

Zaś ta "wyglądająca słabo i jest już lekko starawa" Chastain w zeszłym roku była nominowana do Oscara za Służące, gdzie zagrała klasyczną piękność z Mississippi, która była znienawidzona przez zazdrosne rówieśnice za to, że wyrwała najprzystojniejszego i dzianego chłopa w mieście.

Kristanna Loken, Sarah Rafferty, gdzie im do Chastain? Porównaj ich dorobki, ich role. Jessica w dwa lata dokonała rzeczy o których one mogą jedynie marzyć. A że ci się nie podoba z wyglądu? Masz prawo, ale można to zrobić w bardziej kulturalny sposób...

użytkownik usunięty
RomeYY

Klasa aktorstwa, obejrzyj sobie "W garniturach" i role Sarah Raferty , to jest aktorstwo !!!, świetna jest. Albo Blythe w tragicznej roli w "Dziewczyna z sąsiedztwa" to jest rola na oskara, a nie ta stara pokraka, 35-tką która wygląda na 50.

Chyba trafiliśmy na upośledzoną nieco, patrząc po składni, hejterkę. How sweet! Mimo całej mojej miłości do Sary Rafferty i jeszcze większej do Donny, to co poza tym? Poza 'Suits' nic. Więc daruj sobie dziewczynko(?) takie posty, naprawdę, bo komentowanie urody innych kobiet, a nie aktorstwa, w taki sposób, to domena głupich panienek, więc pozdrawiam :)

Akurat porównuję inne aktorki, więc czytaj uważniej, jak już na coś odpowiadasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones