Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Stosunkowo niedawno widziałam "The Tree of Life" i Jessica zwróciła na mnie ogromną
uwagę. Jestem świeżo po obejrzeniu "The Help" i już mogę śmiało powiedzieć, że jest
wprost genialna. W każdej z ról jest zupełnie inna. Wygląda na to, że starannie wybiera
scenariusze. Śmiało można stwierdzieć, że to jedna z tych aktorek, które w przyszłości
zdobędą Oscara. Kto wie, czy nie nominują jej w tym roku za któryś z filmów, w którym
wystąpiła. Czekam na "Take Shelter" z Michaelem Shannonem, na pewno pokaże tam
po raz kolejny klasę. Nie muszę chyba dodawać, że zagra księżną Dianę.
Tę kobietę czekają same dobre rzeczy.

Solarie

Jestem tego samego zdania. Tak na marginesie ciekawi mnie czemu zmieniła nazwisko. Szkoda że nie można nigdzie znaleźć jakichś ciekawych info o niej.

Solarie

Oglądałem 'Dług' i 'The Help', zagrała świetnie. Czy będzie Oscar? Mam nadzieje, że tak bo ma Wielki Talent i jest piękną kobietą. Wkrótce będzie wielką gwiazdą, a może już jest... ;)

Solarie

to prawda, ciekawa postać w kinie - dobra aktorka i bardzo bardzo piękna kobieta

Solarie

Mam tak samo, poznałam ją w "The Tree of Life" i później oglądając "The Help" zwróciłam uwagę na graną przez nią postać- genialnie- i nie rozpoznałam Jessicy w tej roli... a to najlepiej świadzczy o jej umiejętnościach aktorskich.

Madeleine_filmweb

Jest dobra, bez dwóch zdań. Nikt nawet się nie przeciwstawia., no bo każdy się zgadza.

Solarie

Uważam, że to ona powinna dostać nominację do Oscara za "Tree of life", a nie Brad Pitt. Była fenomenalna w tym filmie. Tak samo w "The Help".

Binula

Prawdopodobnie nominują ją za "The Help". Mam nadzieję, że wygra, będę trzymała za nią kciuki.

Solarie

Za The Help powinna dostać wszystkie Oscary świata.

johnmalkovich4

jest świetna ale za role w "The Help" Oskar dostanie Octavia Spencer:)

matys_1981

ale dlaczego?

johnmalkovich4

Jest swietna, przebojowa bardzo charakterystyczna. Do tego stopnia, ze uwaga skupia sie na niej, a nie na glownej postaci. Jej miny, glos a gesty sa rewelacyjne ,.

matys_1981

Dokładnie opisałes rolę Chastain. :)

johnmalkovich4

Jak tam sobie chcesz ,. przekonamy się 26lutego a teraz zapraszam na ciasto
Minny:) hehe

matys_1981

No, ale nie ukrywajmy, że Chastain bardziej zasłużyła na Oscara niż Spencer...

Solarie

A to dla czemu :),.,,. tu jest nominacja tylko za "Służące"

matys_1981

Spencer sama wyraziła się w wywiadzie, że po części grała siebie, więc nie była to dla niej rola wymagająca. Natomiast Chastain przeszła całkowitą transformację, była nie do poznania. Lepsza i tyle...

Solarie

Nie ma zbyt dużej konkurencji w tym roku, więc powinna dostać, oczywiście za "Służące", mimo wszystko rola trochę lepsza niż w "Drzewie Życia."

Solarie

Ciekawi mnie jak Ci się udało zwrócić uwagę tej niezwykle utalentowanej aktorki na Ciebie;)? Poza tym nie wydaje mi się żeby oscary były wskaźnikiem zdolności aktorskich, przecież do Oscara byli także T. Cruise i N. Cage!

jklute

Tom Cruise akurat grać potrafi(ł)...

Solarie

To samo chciałam napisać

Solarie

W czym zagrał dobrze? Obejrzę jeszcze raz, jeśli nie widziałem.

jklute

Cruze akurat jest niezłym aktorem - Raport Mniejszości, Magnolia, i niemówmy że seria Mission imposibile jest zła.

Justyna0810

Do tego można dołożyć Jerry Maguire, Urodzony 4 lipca ;)

Solarie

Nominacja za rolę drugoplanową w "Służących" to jakas kpina.. Jessica zasluguje na nominacje w kategorii aktorka pierwszoplanowa za rolę w "Drzewo Zycia".

Sunbreathe

W "The Tree of Life", to tak właściwie też jest supporting ;)

Solarie

Czemu nikt nic nie wspomina o "Długu"? W "Służących" w sumie jej rola niczym się nie wyróżniała, nie wiem w sumie, skąd ta nominacja... Nie miała szansy się wykazać. W "Długu" była nie-sa-mo-wi-ta!!!

elfka77

Abstrahując od innych jej ról, według mnie bardziej zasłużyła na Oscara za rolę w "Służących" niż Octavia Spencer (swoją drogą to charakteryzacja i jej gra sugeruje mi, że mogłaby odnaleźć się w filmie o MM)... w "Długu" jej nie widziałam, aczkolwiek chętnie zobaczę ją w innym filmie. Jestem też ciekawa roli księżnej Diany, o której wspomina Solarie.

Mademoiselle

Polecam "Dług" serdecznie :) bardzo podobny fabularnie i kompozycyjnie do "Monachium".

Mademoiselle

Niestety nie zagra już Diany. Zmieniono ją na Naomi Watts.

Solarie

A ma ktos może informacje na temat tej zmiany??? Jeszcze całkiem nie dawno widziałam z nią wywiad podczas sesji dla Vanity Fair w którym mówiła o tym że jest dumna ze może zagrać kogoś takiego jak Diana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones