Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Więcej jak 4/10 dać nie mogłem. Poza tym jeszcze ta rola w gniocie "Wróg numer jeden".

Hilton

sam jesteś brzydki trollu

Hilton

nie zgadzam się, jest naprawdę wyrazista i moim zdaniem już niedługo zostanie jedną z większych hollywoodzkich gwiazd

Hilton

Ani ona brzydka ani film nie gniot.

Hilton

Do 25 bym się zgodził, ale po tym okresie i moich doświadczeniach piękno to dla mnie pojęcie względne

Hilton

Również nie w moim typie,ale nie o to chodzi,chodzi o to ,że jej gra w filmach wywołuje u mnie efekt drażniący (by nie powiedzieć wymiotny),gdy patrzę na jej niewinne oczy ,mimikę,całą jej wątpliwą aparycję mam wątpliwości czy faktycznie dostała się do swoich ról bo jest taka dobra,czy przez jakąś boczną furtkę (nie będę mówił jaką)

Hilton

Z ciekawości zapytam w ilu filmach ją widziałeś? Osobiście nie oceniłabym kogoś tak nisko po 1 filmie, tym bardziej że sam uważasz że to gniot (nie wiem nie oglądałam). Mnie podbiła rolą w "Służących".

PS. Co do urody to każdy ma swój gust, ale za brzydką bym jej nie uważała, osobiście wręcz przeciwnie.

mozetoja

W jednym filmie. Służące mam zamiar oglądnąć. Już ci powiem skąd taka a nie inna ocena. Nie dobrze patrzę jak ktoś sprzedaje się bez reszty za pieniądze, a ta aktorka się sprzedała. Co najmniej jeden film z jej udziałem w roli głównej to propagandowy gniot.

Hilton

Propagandowy gniot. LOL. A co propaguje dokładnie? USA jako państwo torturujące więźniów politycznych, czy jako państwo, które stanowczo za długo boryka się z terroryzmem jak na takiego "giganta" ? Albo rzeczywiscie jesteś trollem, albo filmu nie widziałeś. Ale "oglądnięcia" Służących ci nie polecam za bardzo - z kolei propaguje politykę Nasze Życie Zależy od Murzyna, także wiesz- ja bym się bala :P

evusick

'Wróg Numer Jeden' to nie propagandowy gniot - tylko zwykły gniot,film ukazuje przede wszystkim to jak bardzo amerykanie są zorganizowani,jak świetna jednostka przeżuwaczy gum zneutralizowała Bin Ladena,reszta to tylko podpucha dla widowni,to że są najwiekszymi skurczybykami - tego już po prostu nie da się ukryć,więc lepiej co nieco ukazać,by sie nie jako samemu rozgrzeszyć,
Służące - to był piękny film,lecz dla wrażliwych,ludzkich serc - nie dla ignorantów wpatrzonych w siebie

użytkownik usunięty
adamxx68

Tak zajebiście są zorganizowani, że rozpieprzyli śmigłowiec. ;)

mozetoja

Zgadzam się - 'Służace' to był bardzo dobry film,jednak oskara dostała inna aktorka grająca w tym filmie - Octavia Spencer ,mi właśnie ona utkwiła w pamięci, natomiast Jessici Chastain nie pamiętam z żadnego filmu chociaż przeglądając filmografie widziałem z jej udziałem 5 filmów ,ale w żadnym jej nie zapamiętałem.

adamxx68

Ja widziałam z nią tylko 3 film i w każdym z nich ją kojarzę bardzo dobrze. No ale to już pewnie zależy od filmu i jej roli. Hilton sądzę że większości aktorów zdarzyło się zagrać w jakimś gniocie, ale tak jak już pisałam każdy ma swój gust (tu akurat mówię o filmowym) :)

mozetoja

Do tej pory widziałam ją jedynie w "Służących" i chociaż swoją rolę zagrała, według mnie, genialnie, to przy okazji stała się jedną z aktorek, na które po prostu nie mogę patrzeć. Nie mogę za bardzo oceniać jej gry, po jednym filmie, chociaż nie uważam, że jest to aktorka kiepska. Natomiast, jak dla mnie jest zbyt irytująca i cieszę się, że nie poszłam na "Mamę" do kina, bo pewnie bym dostała szału, widząc jej twarz na ekranie.

fuerciak

czyli według Ciebie genialna,na którą nie da się patrzeć... te jej blond włosy....... W Mamie' - przynajmniej miała inny kolor,jednak jakiś dyskomfort co do tej pani pozostaje -antytalent,antykobieta - nie jestem jakimś supermodelem,ale ta kobieta kojarzy mi się z facetem hehe

adamxx68

napisałam, że zagrała genialnie akurat tę rolę. jej samej genialną nie nazwałam, a patrzeć na nią nie mogę nie ze względu na jej umiejętności aktorskie, ale bardziej ze względów estetycznych.

Hilton

Cyrk masz w bani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones