Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

moim zdaniem to właśnie ta pani zasługiwała na Oscara i to bezdyskusyjnie.

marlena_lug

tez na nia liczylem... jej rola zawierala wachlarz uczuc i stanow, z ktorych ukazaniem jessica poradzila sobie wzorowo: smutek, radosc, bezradnosc, upojenie alkoholowe - za kazdy razem niesamowita

marlena_lug

Nigdy nie miałam faworytki wśród aktorek, ale już to sie zmieniło! Jestem oczarowana jej grą aktorską. Zdecydowanie jest to nielada odkrycie w środowisku filmowym. 11 charakteryzacji w ciągu 4 lat, producenci widocznie też oszaleli na jej punkcie :)

Neistety Oscar przeszedł koło nosa, ale to nic. Jestem przekonana, że to nie jest jej ostatnioa Gala :)

Fudzi

Jessica rozłożyła na łopatki wszystkie inne kreacje w tym filmie. Postacie służących były dość przewidywalne.
Jej rola była dużym zaskoczeniem, pozytywna, śmieszna, a jednocześnie dramatyczna. Genialna ! ;>

marlena_lug

Nie wierze w to co widzę! Użytkowniczki filmweba przestały hejtować piękne aktorki i zaczęły doceniać ich grę aktorską? Szczerze mówiąc widziałem z nią tylko Służące i byłem ciekawy co piszą o niej ludzie którzy widzieli więcej. Ja jako facet zostałem całkowicie oczarowany - i nie chodzi tu o dekolt :)

SosCzosnkowy

Bo ona jest przeurocza :)

marlena_lug

TAK!!!!!!!!!! JEST FENOMENALNA.... Dzisiaj oglądałam służące i nie mogę o niej zapomnieć :)

marlena_lug

Rzeczywiście to jej postać najlepiej zapamiętałem ze "Służących". Teraz widzę, że w "Lawless" występuje i to u boku jednego z moich ulubionych aktorów Toma Hardy'ego. Nie mogę się doczekać kiedy to zobaczę.

marlena_lug

Octavia była równie dobra, ale już swoje zagrała więc liczę, że Jessica Chastain jeszcze otrzyma Oscara:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones