Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Jedno i drugie udowodniła w SŁUŻĄCYCH <3, jest jedną z przedstawicieli pokolenia 1980's które przejmuje władzę nad światem.... Młoda i zdolna, nic dodać nic ująć, oby tak dalej... Brawo za piękny uśmiech ;)

Rat1993a

obejrzałem kilka filmów z Jessicą, ona jest wspaniała, nie dość że potrafi bardzo dobrze grać, to zniewala mnie swoją urodą ;)

flake

serio?dla mnie ma w twarzy coś tak odpychaącego, że psuje mi przyjemność oglądania każdego filmu w którym wystepuje, a już w Mamie przeszła samą siebie, taka był brzydka i odpychajca

milenasy

Bo wy tak jesteście,dzieci drogie,wychowywane teraz,dla was nic oprócz ładnej i wiecznie młodej buzi się nie liczy.Ale niestety-uroda przemija.No ale do tego typu opinii trzeba dojrzeć.
Jessica ma specyficzną urodę,zero w niej słodkiej lukrowanej laleczki,tylko prawdziwa kobiecość,i to jest to.Pojawia się też w dobrych produkcjach i nie wywija naokoło gołym tyłkiem,jak to ma w zwyczaju większość tanich pudrowanych aktoreczek.Dziewczyna ma talent.

Rat1993a

Nie rozmieszaj ludzi, plis.

Wpisz__Nick

Uwielbiam ja za role w The Help, rewelacyjnie zagrala, i do tego w tej kreacji wygladala przeseksownie :) Nie wiem jak pozostale filmy,nie ogladalem ich zbyt duzo z jej udzialem

Wpisz__Nick

Może by tak mówić za siebie tylko, hm? Ja się nie śmieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones