Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Ta kobieta jest niezwykła. Oczarowała mnie w Drzewie życia jak i w Długu grała świetnie, Jedno z najwspanialszych odkryć ostatnich lat. Utalentowana, wszechstronna, magiczna i w dodatku przepiękna. Nie mogę się doczekać Coriolanusa , Take Shelter i Służących. Z pewnością zdobędzie wiele statuetek w przyszłości. Absolutny geniusz...

Vangelis7

Krążą pogłoski, że za "The Help" grozi jej Oscar :)

MrAnderson

też tak słyszałem, zacząłem właśnie dziś ten film oglądać :)

Vangelis7

skończyłem oglądać i jestem pewien co do nominacji dla Violi Davis i cudownej Chastain :D świetna obsada, świetnie zagrane role.

Vangelis7

Jest niesamowita. Genialny dla niej rok 2011. Do roku 2011 szerzej nieznana, a tu tyle genialnych ról. Brawo.

Vangelis7

Super zagrała w "Służących" .

Vangelis7

Polecam "Take Shelter". Pomijając już świetną rolę Chastain, prawdziwe arcydzieło. Najlepszy z filmów z nią :)

Vangelis7

niesamowicie utalentowana dama

rafal_18

Otóż to. Pojawiła się znikąd i od razu zagrała kilka świetnych ról. A przecież nie jest świeżo po studiach. Gdzie ona się tyle czasu ukrywała?!

Program o tegorocznych Oscarach: http://www.youtube.com/watch?v=BJVjEVaUX1Y

napisykoncowepl

Popieram, nie muszę za nią trzymać kciuków, bo wiem, że da sobie radę. Objawienie dekady!

starlynx

I do tego piękna.Ma niesamowitą, niepowtarzalną urodę.W pełni oryginalną.Co do umiejętności- celująco.Gra na bardzo wysokim poziomie.Muszę nadrobić bo widziałem tylko "Drzewo życia".

bartimus

Niestety notabene oglądałeś chyba najsłabszy film w jakim zagrała, przy czym zagrała świetnie. Texas Killing Fields nie liczę, bo to po prostu nieudany wybór scenariusza ;-) A za The Help będą już ją kochał i bacznie obserwował do końca życia, tego jestem pewien. Take Shelter, ot taki solidny niskobudżetowiec, rola Jessica dobra, ale sam script na jakieś błyski nie pozwolił.

era

owszem Pola śmierci jest takim sobie filmem, ale Służące są na najwyższym poziomie. Muszę się właśnie zabrać za Koriolana i Take Shelter

starlynx

Nie licząc Jennifer Lawrence :) Ale jedna i druga w przeciągu paru lat oscarka powinna złapać.

starlynx

...nie ma w tym ani krzty przesady! Serio, z takim doborem ról (nie licząc paru epizodów, ze swojej filmografii może być tylko dumna) może okazać się objawieniem dekady. Dziwi tylko że zaczęła się na poważnie bawić w aktorstwo tak późno.

Vangelis7

Do tego ma klasę, styl, wspaniały gust, no i przede wszystkim - jest weganką. I jak tu jej nie kochać? ;-)

Vangelis7

Obejrzalem z nia dopiero 2 filmy - Drzewo zycia i Dlug a juz zrobila na mnie wrazenie aktorskie oraz spodobala mi sie jej uroda.Przypomina mi troche z rysow twarzy Julie Roberts.

simon3333

Wspaniale gra, jest czarująca, przyciąga wzrok i jej role zapadają w pamięć. Ma ciekawy typ urody. Uwielbiam ją. Ma równie wielki talent co Meryl Streep. Myślę, że zgarnie jeszcze wiele nagród.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones