Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

Jeżeli dostanie Oscara, będzie to najsłabsza laureatka od czasów Gwyneth Paltrow czy Helen Hunt. Oglądałem wszystkie filmy z nominowanymi aktorkami i ją obstawił bym na czwartym miejscu. Była tylko niezła.

Fanatyk

Pfff, to co powiedzieć o takiej Sandrze Bullock?

Fanatyk

A według ciebie która aktorka powinna otrzymać Oscara?

Anaissa

Dla mnie bezdyskusyjnie najlepsza była Jennifer Lawrence.

Fanatyk

Widzę podobnie myślimy.
U mnie wygląda to tak:
1. Jennifer Lawrence - Oscar
2. Emmanuelle Riva
3. Naomi Watts
4. Jessica Chastain
5. Quvenza ( czy jakoś tak :D )

Anaissa

Bardzo podobnie, u mnie jest tylko odwrotnie 2 i 3 miejsce.
1. Jennifer Lawrence - Oscar
2. Naomi Watts
3. Emmanuelle Riva
4. Jessica Chastain
5. Quvenzhané Wallis

Fanatyk

Zgadzam się, Lawrence zdecydowanie należy się Oscar:)

Fanatyk

Sorry, ale pozwolę sobie się nie zgodzić: Oscara może i Lawrence zdobędzie, bezdyskusyjnie najlepsza była jednak Riva.

Fanatyk

Nie sądzę, żeby dostała Oscara. Zdecydowaną faworytką jest Lawrence. Jeszcze BAFTA przed nami, ale Lawrence zgarnia wszystko, jak leci. Nawet "płynące pod nurt" Satelity wyróżniły ją nagrodą. Chastain chyba będzie musiała się zadowolić Złotym Globem, którego dostała w tylko korespondencyjnej walce z Lawrence, która również go otrzymała. Gildia Aktorów wskazała na Lawrence, czekamy na Brytyjczyków i do kogo trafi ich BAFTA. ;) Stawiam na Lawrence.

fabcos

No ja nie widzialem wroga numer jeden, ale w ciemno chcialbym, żeby oscara dostala Lawrence (dlatego, ze widzialem jej magnetyczna role w PPM). Natomiast fani Chastain (również i ja) nie martwmy sie, teraz właśnie zaczęła sie era jej swietnych ról i podjerzewam, ze to ona pobije rekord 4 Oscarów, a nie tam jakas Meryl Streep. Jessica chastain jest w najpłodniejszym okresie swojej kariery i ona się szybko nie skończy z jednej prostej przyczyny, bo to wybitna aktorka i wybitnie gra! No dzieciaczki rozchmurzcie sie ona jeszcze nie raz przejdzie sama siebie! Oczywiście uwielbiam Lawrence, też świetnie gra, nawet bardziej lubie Lawrence, ale Chastain gra wybitnie.

fabcos

chwila... Czy mówimy o tegorocznych Oscarach? 2013? bo nie jestem pewna... "Lawrence" zgarnia wszystko ?! BAFTA- Anne Hathaway, Złoty Glob- Anne Hathaway. Nie muszę chyba mówić, że Oscara też dostanie. I to zdecydowanie zasłużenie za rolę Fantine. Tyle w temacie. Dziękuję :)
Co do Chastain- faktycznie świetna aktorka, ma swój najlepszy czas.

niepoczytalna11

Tak wyobraź sobie, że Lawrence zgarnia prawie wszystko Złoty Glob, Satelity, nagrody Gildii Aktorów itd. i tegorocznego Oscara też pewnie zdobędzie w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA. Anne Hathaway dostanie co najwyżej statuetkę w kategorii aktorka DRUGOPLANOWA.
Uwielbiam ludzi, którzy się wymądrzają, pouczają innych a sami nic nie wiedzą. Pozdrawiam

an_na_23

ja jeszcze dodam, cytując tę mądralę - "Dziękuję :)"

an_na_23

"co najwyżej"? wow, niezłe podsumowanie. ja miałam ma myśli właśnie rolę DRUGOPLANOWĄ. nie zaprzeczam, bo uważam, że Lawrence jest dobrą aktorką. mówię tylko, że nie należy zapominać o reszcie aktorów...
kurcze, już mnie cytują. dzięki, to było strasznie potrzebne i naprawdę mnie dotknęło :)

niepoczytalna11

Wow. Kurczę, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło. Muszę przyznać, że dałabym sobie rękę uciąć, że Lawrence ma nominację za rolę drugoplanową- co więcej, przeczytałam to na jakimś portalu :/ Więc dzięki za ocalenie ręki; zostałam wprowadzona w błąd, sorry :)

Fanatyk

Ja widziałem tylko Wroga i Niemożliwe, i na razie dla mnie Jessica zasługuje bardziej, zobaczymy po Poradniku :)

Fanatyk

Zgadzam się, gra na siłę. Nie wygląda zbyt ciekawie, ratuję ja tylko że jest fotogeniczna i widać że "kamera ją lubi" ale nie jest to jej zasługa ani jej gry, przeciętna uroda i robiony na siłe make-up nie czyni pięknym.

Srebrny_Wilk

Zastanawiam sie czasem, czy oglądaliśmy tą samą Chastain. Jak gust może różnic ludzi, w pale się nie miesci :)

Srebrny_Wilk

Z drugiej strony jak "osoba", daje 10/10 jakiejś Angeli Faith albo Monica Leigh to od razu przestaje sie przejmować, ze ktoś nie widzi nic w Chastain :)

prix22

No nie, one są ładne gładkie, młode, piękne, seksowne, poruszają się jak boginie seksu czemu nie dać 10 ? nawet jakby były (może i są) dobrymi aktorkami to i tak nikt tego nie zauważy bo są zbyt ładne:
http://www.filmweb.pl/person/Angel+Faith-544440
http://www.filmweb.pl/person/Monica+Leigh-626961
Pewnie na sam widok niektórzy już popuścili a co dopiero na żywo, trudno tu zauważyc talent aktorski bo całą uwagę przykuwają inne rzeczy. Brak szans, To tak jak na pytanie Czy Aston Martin to dobre auto? obiektywnie nie jest dobre ale.....

Srebrny_Wilk

Tylko, ze to nie Red Tube, a filmweb. Co z tego, że pół swiata sobie wali przy nich, tu sie ocenia całkiem inne rzeczy. Swoja drogą to ciekawe jak Angela Faith gra orgazm. Zresztą nawet nie wiem co ona gra, bo jak na razie nie zagrała w niczym.

prix22

Ale zauważ że są i taki które świetnie wyglądają i dobrze grały lub zagrały daną role, Belluci w "Malenie" albo "Doberman" , Alba w "Dark Angel" , Charlize Theron w "Adwokacie Diabła" czy Selena Gomez w "Spring Breakers".

Srebrny_Wilk

Boże ALba? no jasne. Marnośc nad marnościami, marnością pogania.

prix22

W "Dark Angel " była świetna, w "Przebudzeniu" dobra a w "Sin City" zjawiskowa. Ją zapamiętają, Chastain nie bardzo, gdyby choć była ładna, to wtedy w połączeniu z talentem aktorskim stworzyła by niebezpieczna mieszankę jak Theron ale jest to co jest.

Srebrny_Wilk

:( nie wydaje mi się, że Albe zapmięta ktos jako aktorke. Chastain już wielu ludzi pamięta, po naprawde świetnych rolach, a to dopiero narodziny jej kariery. Cieszę się, że Alba jest ładna, bo tylko to jej wychodzi i nic po za tym. Nie odpowiadaj mi w argumencie o urodzie, bo jak mam ochote sobie zwalic to wpisuje inny adres strony i po sprawie. :)

Srebrny_Wilk

Po za tym jak nizej napisałeś uroda rzecz gustu. Dla mnie Chastain jest piękna, a na dodatek świetnie gra. Więc bije na głowe i Albe i te faith sraith i nawet Theron :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones