Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain
xrayPL

Jessica Chastain
Christina Hendricks
Lindsey Lohan
Julia Roberts
Julianne Moore
Nicole Kidman
Isla Fisher
Rita Hay­worth

z naszego podwórka:
Karolina Gruszka
Magdalena Walach
Agnieszka Wielgosz

xrayPL

Dodałabym jeszcze:
Felicia Day
Julie McNiven

xrayPL

nom, super tylko połowa z nich jest farbowana XD

whitestripes_333

No niestety, trzeba wyławiać te prawdziwe ;)

xrayPL

Alyson Hannigan

xrayPL

Czy rude to jej naturalne włosy ?

xrayPL

Karen Gillan

xrayPL

Amy Adams
Nicole Kidman

xrayPL

Rita Hayworth oczywiscie... A poza tym jest ich milion: Connie Britton, Poppy Montgomery, Natalie Press, Marcia Cross, Katarzyna Zielińska, Emma Stone, Daria Widawska, Beata Kawka, Rachel Hurd-Wood, Karoline Herfurth, Susan Sarandon, Geena Davis, Brigitte Nielsen, Molly Ringwald, Inger Nilsson, Bernadette Peters, Megan Follows, Melissa Gilbert, Gillian Anderson, no i rzecz jasna Darlene Conley. :]

sever

Angie Everhart, Kelly Reilly I

sever

Brigitte Nielsen ma blond włosy, tylko jedynie w Red Sonia ją widziałem w rudych włosach, a tak to cały czas blond.

Pijany_Mistrz

No ale chyba nie sadzisz ze to jej naturalny blond??
Tu masz kilka fot naturalnej BN http://www.aveleyman.com/ActorCredit.aspx?ActorID=12852

xrayPL

Mała Mi.

xrayPL

Sarah Rafferty *-*

xrayPL

Z tych bardziej znanych nie wymienionych to Emma Watson chyba jest ruda.
Z tych mniej znanych to dwie babki z gry o tron.
Ta co grała Ygritte - 100% rudzielec nawet ma pomarańczowe piegi :)
I ta co grała Sansę

Z polskich to ta co nagrała utwór z Funky Filon - Mała Chinka. Chyba Kaja Paschalska się nazywała, ale ona nie była specjalnie ładna.

Pijany_Mistrz

Emma Watson ruda <facepalm> , "ta co grała Sarsę" naturalnie jest blondynką. Panowie, nauczcie się rozróżniać kolory i jeśli prowadzicie debatę o tematach raczej Wam nieznanych (kolory, typy urody, włosy-naturalne a farbowane) to sięgnijcie do źródła. Nie mnie określać kto jest "rudy" , kto jest "trochę rudy" a kto "lekko/mało" ale jak macie babkę o jasnobrązowych włosach i dwóch piegach na krzyż-to nadal jest to szatynka ;) Rozgrzeszam Was że nie odróżniacie już włosów farbowanych od naturalnych (fryzjerzy 21w to magicy) ale jak macie dylemat popatrzcie przy skórze głowy, gdzie normalnie widać odrosty. I na oprawę oczu-kolor rzęs i brwi. Mam nadzieje że pomogłam. Jaracie się tymi rudymi jak azjatyckie małolaty. Ps. Rudowłose osoby meega, mega rzadko mają ciemne rzęsy i brwi i NIE opalają się (tylko nabierają piegów :)

whitestripes_333

buhahaha * Sansę, nie "Sarsę" :D :D sorry

whitestripes_333

Co de Emmy Watson wyraźnie napisałem "chyba". Nie bede sprawdzał ktora ma naturalny rudy kolor, a która jest farbowana bo ch... mnie to obchodzi. Koleżka się pyta o rude to pomagam. Pomyliłem się? To trudno, nadal ch... mnie to obchodzi. Na szczęście pełnisz funkcję korektora, wiec ma kto mnie poprawiać :)

Pijany_Mistrz

Może Bryce Dallas ?tylko nie wiem czy ma naturalne?bo często zmienia kolor włosów .Piegi chyba ma ;)

nikka4

Jeszcze mi się przypomniało kto ma rude włosy Molly Quinn co gra Alexis w Castle;)

nikka4

Jest, są zdjęcia z jej młodości z ojcem-również taki rudy rydz jak ona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones