Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

powinna już mieć 2 oscary na koncie. genialna aktorka. rośnie nam meryl streep naszego
pokolenia.

krupy

Coś w tym jest. Ona i będąca w podobnym wieku Charlize Theron (choć to już uznana marka ) myślę że teraz to będą ich czasy :). Choć jest jeszcze parę świetnych nieco młodszych aktorek (Emma Stone, Emily Blunt czy Jennifer Lawrence)

xkolek

tylko jessica karierę zaczęła dużo później.

krupy

A szkoda... zdecydowanie :)

xkolek

Cenię Theron ale porównanie do Meryl Streep jest nie na miejscu.Już prędzej wymieniłabym Cate Blanchette czy Julianne More- to są fenomenalne aktorki, ale Chastain ma w sobie pewien rodzaj charyzmy takiej samej jaką ma Meryl Streep, a wcześniej wymienione aktorki grają w pewnym wypracowanym dla siebie, troszkę chrakterystycznym stylu.

krupy

moim zdaniem w ciągu kolejnych 5 lat zgarnie Oscara :) ma w sobie to coś, co powoduje, że nie można oderwać od niej oczu (przynajmniej w moim przypadku :) ) i nie odnoszę się tu do urody aktorki, a takiej 'magii' aktorskiej jest coraz mniej we współczesnym kinie.

krupy

Świetna aktorka.
Bardzo podobała mi się jej rola w "Mama" ♥

_FemmeFatale_

Obejrzałem z tego co pamiętam 3 filmy z jej udziałem ("Służące", "Drzewo życia" i "Mama"). W każdym jest zmieniona nie do poznania. Duży udział w tym charakteryzacji, ale i gry aktorskiej. Chapeau bas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones