Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Może i dobra aktorka, ale ma wygląd alkoholiczki i ćpunki. W AHS strasznie mnie irytowała w każdej z
ról, a najbardziej chyba w "AHS: Coven". Musiałam przewijać z nią sceny, bo nie mogę jej ścierpieć.

iwona1912

Przewiń sobie jeszcze pieluchę.

edziuniek

Aha. AHA. Ambitny komentarz. Widzę, że już nawet własnej opinii nie można wyrazić.

iwona1912

Jak dobrze że można się różnic ;) - Bo jak bym mógł na nią patrzeć godzinami zwłaszcza w King Kongu ;)

iwona1912

Przecież Jessica jest bardzo piękną kobietą, a w AHS wypada rewelacyjnie!

iwona1912

Co Ty w ogóle człowieku piszesz. Ona do AHS to akurat wprowadza bardzo dużo. Jej aktorstwo w każdym z 3 sezonów jest świetne. Bez niej ten serial wiele by stracił.

myst14

Nie znam jej z wielu filmowych ról, bo nigdy nie zapadła mi w pamięć, ale co do jej ról w każdym z sezonów AHS - mdłe i bez wyrazu. Nie rozumiem, jak można nagradzać kogoś, kto tak różne postacie jak Constance, siostra Jude oraz Fiona zagrał IDENTYCZNIE.

iwona1912

I dlatego masz taki fajny avatar.

Kontraband

To chyba wina scenariusza i charakteryzacji. W Asylum mnie zachwyciła ale gdy zobaczyłam Coven miałam wrażenie że ogladam to samo. Identyczny charakter kolor włosów itd Ale uważam że to dobra aktorka choć chyba przesadza z botoksem:)

iwona1912

Dzięki AHS zakochałam się w tej przepięknej aktorce!! Toż ona jest przecudowna, seksowna i wgl *.*

iwona1912

Ok, jest mało urodziwa, ale przecież nie oceniamy urodę tylko grę. A ona jest prawdziwą aktorką, nie jakąś lalunią, która ślicznie wygląda i nie umie grać. Ludzie, to nie pokaz mody

Szarobure

Mało urodziwa?...

edziuniek

Moim zdaniem jest raczej charakterystyczna niż ładna. Ale to kwestia gustu.

Szarobure

A która z aktorek będących po 60. jest według Ciebie ładna - tak z ciekawości pytam ;-)

edziuniek

Carole Bouquet (prawie 60 ;)), Jane Fonda, Honor Blackman, Rene Russo, Marie Anne CHazel...

iwona1912

Może dlatego że...postacie które grała najcześciej były alkoholiczkami pełnymi złości żalu itd. i takie postacie właśnie miały być ? I bardzo dobrze, inaczej AHS by mocno stracił bez skomplikowanych postaci tak świetnie granych przez Jessice ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones