Jessica Lowndes

Jessica Suzanne Lowndes

6,7
1 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lowndes

Jest przepiękna. Chyba najpiękniejsza z ''90210''!

brayne

Zgodzę się z Tobą . Też mi się zdaje że jest najładniejsza :P

Gabi19953

zgadzam się z wami:) Jessica jest przepiękna! najładniejsza z 90210.

brayne

Zgadzam się z wami jest najpiękniejsza:)

brayne

Czy można się z tym nie zgodzić?! Jess jest cudowna! <3

brayne

byłam o tym przekonana przez pierwsze dwa sezony, niestety dalsze odcinki pokazaly ze ma tylko przepiekna twarz ale fatalna figure :(

sola123

Naprawdę śliczna, Aktorsko - jeszcze nie doszlifowana . A co z jej figurą ? Oglądałam wczoraj z nią film i coś mi faktycznie nie pasowało , ale nie wiem co . Poza tym był stary, film oczywiście ;)

brayne

Jest piękna i w dodatku bardzo seksowna. Wolę ją jednak w tych krótkich włosach, podkreślały jej urodę :)

brayne

faqktycznie ładna, ale gra w samych horrorach, czyli na razie w niczym ... może dobije się za jakiś czas do lepszych produkcji

brayne

Prawda zdecydowanie jest najpiękniejsza w 90210

brayne

Nie była najładniejsza w 90210, Jessica Stroup była ładniejsza :P

nesska24

Też mi się tak wydaję. Ciężko wybrać pomiędzy nią a Stroup. Chociaż prawda jest taka, że one wszystkie mają tam fatalne figury, gdyż wyglądają jak anorektyczki, a szkoda ;c

Carmellia

Zmieniam zdanie. Jess ma bardzo ładną figurę! ze wszystkich dziewcyn jest najbardziej kobieca :)

nesska24

Popieram, też mi się wydaje, że pod kątem urody to Jessica Stroup jest na pierwszym miejscu. Jako drugą wskazałabym AnnaLynne McCord, a dopiero jako trzecią Jessicę Lowndes. Ale każdy ma swój gust ;)

brayne

Była piękna w 90210 a teraz ma usta jak stary rękaw od kaftana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones