Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

ma taką orginalną urode, jest sllllliczzzna, gdybyM byUa faceTem................................

gdybyM byUa faceTem................................
Pussycat,proszę cię dokończ to zdanie,plizzzzzzz :)
Bo ja jestem facetem i jestem ciekawy co byś zrobiła na moim miejscu
Ja też jestem wielkim fanem urody Jessici ;D

san_andreas

Jestem facetem i co najwyzej od takiej ilosci plastiku moge zwymiotowac.........

jaką to ona ma urodę? oryginalną? Może cię rozczaruję, ale brązowe oczy , przemalowane na jasny blond proste włosy i wielki sztuczny uśmiech przylepiony do twarzy nie są szczytem owryginalności...co najwyżej skrajnej tandety.

ładna jest ale oryginalna to nie bardzo.

Ładna może i jest (choć wątpie że blond długie proste włosy i brązowe oczy są oryginalne co do zębów jakbym miała tyle kasy co ona to też mnie stać na takie) ale głupia jak but oczym możemy sie przkonać w nowożeńcach... Nie dziwie się Nick'owi

ElectroBaby

I tHY njB AsHlLLeY pJSHeSh lEEpjey poQEMoNow Ode mNje. BuhAhAha... NJe boNdź shaaaaałOooSNnna. DzJeeeeftsHYnqO, qtHoOOora oooowaasha sJEm ZA jaqonQoLlllLwjEEEeeq KKKKKrOOOoLLlLLOfOM stHronnny. LEEEeTSh psYyyffopAtHQOOOo. OpanowAłAm wsHYsthqje pOsJomY thRuDnośCyy NaShEgO pJsma, wJeNC spAdAy TshyśCJć ZenBY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones