Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

Ja bardzo lubie Jess, jestem jej fanką długo i uważam, że ma bardzo ładny głos, super piosenki, jest śliczna i zdaje się być sympatyczną osobą, nie uważam żeby wcale nie umiała grać w filmach, filmy z jej udziałem były dobre, mi jej sposób grania w filmach się podoba i nie uważam że jest aż tak głupia, jak mówią inni. Zostawcie ją w spokoju ( mowa o osobach, które ją szkalują ).Wiem że każdy ma prawo do swojego zdania, ale my naprawde nie wiemy jaka ona jest, więc po co te zbędne komentarze, zachowajcie je dla siebie. JESSICA GÓRĄ !!!

Jessica_Simpson

Wiesz generalnie to ja jej nie lubie, jak dla mnie jest głupią i pustą blondynką. Zobaczy na przykład na reality show "Nowożeńcy" Było kilka sytuacji, w których wykazała się wiedzą godną przedszkolaka, np. kroiła kurczaka NOŻYCZKAMI (rozumiesz, nie normalnie nożem, tasakiem ale NOŻYCZKAMI do papieru !!)
Albo jeszcze lepsze, kupiła sobie świeczki z okazji Dnia św.Walentego i je wącha i mówi "O jaki ładny zapach ! Mój ulubiony", a jej towarzyszka odpowiada "Są bez zapachowe"
Myśle że zostawie to bez komentarza ...

Jessica_Simpson

"ale my naprawde nie wiemy jaka ona jest, więc po co te zbędne komentarze" - to można powiedzieć również o tobie. Ktoś jej osobiście nie zna i ją krytkuje, ale ty również osobiście nie znasz i ją wychwalasz. A już rowaliło mnie to "zdaje się być sympatyczną osobą" - powiem ci że ja miałam okazję poznać pewnego polskiego rapera i spędziłam z nim ok. 3 godzin. Koleś zdaje się być bardzo sympatczny i w ogóle - na teledyskach. A w rzeczywistości jest strasznym gnojkiem. Więc nie oceniajmy ludzi po wyglądzie.

Eminem11

Jess rzeczywiście ma mocny głos - co pisałam już kiedyś gdzieś. Na krytykę zaś wystawiła się sama, występując w Nowożeńcach. Ja nie wiem, czy ona grała, czy rzeczywiście jest tak "bystra" - w każdym razie, nawet jeśli to była gra, to sama wybrała sobie tą rolę. Ponieważ w założeniu to miało być reality show, więc ludzie pomyśleli, że ona po prostu właśnie taka jest, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie, że uważa się ją za, całkiem ładnę ale jednak, debilkę.

Eminem: jakiego rapera spotkałeś na żywca? Bo przyznam, że wykonawcy tej muzyki ogolnie wydają mi się uprzejmi inaczej.

Jessica_Simpson

Źle zrobię, gdy się przyznam, że po latach nawet ją polubiłam?

:)

Jorjan

Jessica jest swietna i nie wiem jak mozna jej nie lubić ^^ tym bardziej że w 2010 rusza jej nowy reality show "Cena piękna"

Kamil_

oo a o czym ten reality show bedzie;p? Nie słyszałam o tym

Ja także bardzo lubię Jessice, może nie powala inteligencją- to co z tego. W dupie to mam, jest uzdolniona, piękna i tyle.

Szmminka

Jessica bedzie podróżować z przyjaciółką po świecie i sprawdzać co dla kobiet w danym miejscu jest uznawane za piękno i jak dążą aby je uzyskać. Jess będzie brała udział w różnych projektach typu pokazy mody, salony piękności i takie tam ^^

Kamil_

a nie wiesz na jakim programie to będzie lecieć? i czy wogóle będzie?:(

Szmminka

nie mogę się już doczekać tego nowego programu z Jess :D a co do tego czy ona jest glupiutka czy nie, to sorry ale naprawde nie jest! skad wy to wiecie ze jest glupia? z nowozencow? to chyba wy jestescie idiotami, a nie ona! przeciez to wszystko scenariusz! ale skoro wy uwiezyliscie to znaczy, ze Jessica jest naprawde dobra aktorka ;) no sorry, ale powiedzcie mi co to byloby za program bez smiechu? chyba musieli wymyslec jakies fajne dialogi, zeby bylo ciekawie a nie.. sama nuda! a przy okazji Jess jest oczywiscie swietna aktorka! posluchajcie sobie jej wystepow na zywo! ona ma BOSKI glos, bardzo mocny i piekny! pozdrawiam

theevalongoriaparker

*a przy okazji Jess jest oczywiscie swietna piosenkarka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones