Jessica SteenI

6,9
454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Steen

Ja też, lubię ją. W "Ziemi 2" była moją najulubieńszą bohaterką, zwłaszcza w początkowych odcinkach. Jakaś taka dramatyczna była. Dobrze się oglądało jej konflikt lojalności i napięcie w relacjach z przystojnym pilotem:) Ale ja nie o tym. Czy ktoś byłby w stanie potwierdzić, że grała małą rólkę w "Na Południe". Już w tej serii, gdzie konnemu towarzyszy Stanley Kowalski. Widzi ducha ojca Frasera i jak się okazuje, nie bez powodu. Nie ma o tym wzmianki w żadnej filmografii, a przekonanie mam dojmujące.

annawanna

Napięcie w relacjach z pilotem - nie zauważyłem. Myślisz że mieli by o czym rozmawiać gdyby dotarli do większego skupiska ludzi? Gdyby hormony przestały działać? Ja myśle że najzwyczajniej w świecie by o sobie zapomnieli. Właściwie to on o niej bo ona zdaje się go wogóle nie zauwazyła. Tak jakby na nią hormony nie działały.
Druga para wydała mi się bardziej wiarygodna - chociaż nie wiem co ona w nim widziała to jednak było czuć prawdziwą więź.
Kojarzysz Przystanek Alaska... pilot kojarzy mi się z Maurice'm(wizualnie - na starość) a wewnętrznym spokojem z Crissem natomiast lekarka niedostępnością z Maggie skrzyżowaną z Fleischmanem - ni pies ni wydra.
Nijak do siebie nie pasowali, prędzej gość od córeczki i lekarka ponieważ oboje mieli pasje nie wymagali by od siebie ciągłej uwagi. Pilot był jak małe dziecko.

Konflikt lojalności - od początku budziła we mnie nieufność okazała się zwykłą kłamczuchą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones