Jessica SteenI

6,9
454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Steen

Lubię ją, chociaż nie jest moją ulubioną aktorką.

Little_My

Tak, to fajna aktorka, nie zrobiła jakiejś super kariery, ale mimo to bardzo ją lubię. Wszystko zaczęło się od serialu Kapitan Power i Żołnierze przyszłości, wtedy to zobaczyłem ją po raz pierwszy na ekranie i od tamtego czasy bardzo ją lubię.

Prosiłbym o zmianę zdjęcia, bo na tym nie wygląda za dobrze.

Little_My

Ja z kolei pamiętam ją z serialu Earth 2 :)
Grała dobrze moim zdaniem ... swoją drogą to szkoda, że był tylko jeden sezon tego serialu.

Apsik

Ja ją pamiętam z serialu "Agenci NCIS". I według mnie świetnie grała. :)

Apsik

Dokładnie też ja bardzo polubiłem całkiem niedawno z serialu Ziemia 2, który sobie własnie odświezam ze stronki serialeonline, to prawda że wielką szkadą jest zakończenie produkcji tego serialu i dziwi mnie bo kazdy ciepło wspomina przecież ten serial i na dodatek załuje ze nie ma kolejnych sezonów..eh szkoda i pozdro dla tych co przeczytali post :)

Apsik

Były dwa sezony, w Polsce emitowane jednym ciągiem. Dwa ostatnie odcinki zaburzyly nam chronologie, bo powinny być wyemitowane w odwrotnej kolejności.

I jeszcze jako smaczek Terry Quinn (zwierzchnik pani doktor), czyli John Locke z Zagubionych

Little_My

Według mnie jest podobna do Sarah Jessica Parker

dada53

Nieee. Nie można jej porównywać do tej brzyduli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones