Jessica Stroup

Jessica Leigh Stroup

6,9
2 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Stroup

Piękna,Piękna! w 90210 świetnie gra i świetni się ubiera. A to ile waży i ilę ma wzrostu to nie powinno Was obchodzic bo to jest jej sprawa,tudzież nie wyglada na 48kg :)

użytkownik usunięty
ewelajnaa

i by to powiedzieć musiałaś dodawać ten sam temat 4 razy?

a nie zauważyłaś jakoś że na wszystkich jest ta sama godzina ? ;] czyli że się zawiesiło i dodało więcej razy ;] nie musisz odrazu jakiś wątów mi tu pisać ;]

użytkownik usunięty
ewelajnaa

jak się zawiesza, to się nie klika w szale kilkakrotnie 'wyślij', tylko spokojnie się czeka, aż się odwiesi.

użytkownik usunięty
ewelajnaa

no właśnie, po co tak zaśmiecać...

ewelajnaa

faktycznie super dziewczyna

ewelajnaa

Piękna była w pierwszym sezonie. Później spaprała swoją urodę. Gra fatalnie.

JustFurious

Racja, z długimi włosami wyglądała świetnie. Teraz gdy ma krótkie to już nie ta sama piękność. Szkoda, fajnie było ją oglądać w pierwszym sezonie.

mat2040

Teraz jest wygląda okropnie i jest okropna, jeszcze Navida chce zabrać Ade. Z długimi włosami była ładna.

użytkownik usunięty
JustFurious

gra świetnie.

gra super ale gdy oglądałam 1 sezon bardziej mi się podobała z długimi włosami a tak jak jest obcięta teraz wygląda grubo na twarzy

ewelajnaa

z długimi włosami może było jej ładniej, ale teraz wygląda bardziej dojrzało.. to chyba dobrze, że postać zmienia się z upływem czasu szczególnie jeżeli to osoba 20 + gra nastolatkę.

katherine8

Ładnemu we wszystkim ładnie i w krótkich włosach też jest jej do twarzy choć sama osobiście jeszcze bardziej lubiłam ją długich.
Co racja to racja, jest przepiękna, ma niesamowite oczy. :) Co do gry aktorskiej nie mam jej nic do zarzucenia, mnie się podoba, mysle ze dobrze wcielila sie w swoja role, choc w 1 sezonie lubilam ja bardziej.
Musze zobaczyc jakis inny film w ktorym gra, moze ktos mi cos poleci?

ewelajnaa

gra swietnie jednak także brakuje mi jej długich włosów
wyglądała ślicznie

Irys26

Świetnie zagrała w Wzgórza mają oczy 2
Kobieta w mundurze żołnierza cudo ; ) !

ewelajnaa

A mi się podoba bardziej w krótki i gra nieziemsko. Uwielbiam, zwłaszcza jej uśmiech. Boże, jak ja bym chciała wyglądać tak jak ona.

ewelajnaa

Faktycznie coś w niej jest, bo jeszcze nic z nią nie widziałam, a już po zdjęciach można powiedzieć, że przypomina po trochu.. ekhym... : Monicę Bellucci, Michelle Pfeiffer, Kate Beckinsale i Sharon Stone. "Ładnie";]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones